portfolio zdjecia znany fotograf jacky-art
POLECAMY portfolio fotografa jacky-art fotograf lodz lodzkie

zdjęcia: 208
wyświetlenia: 3811

Jacky ART Fotograf Łódź

Fotografuję również w miastach: Kielce, Warszawa, Częstochowa, Łowicz, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Bełchatów, Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki, Radom, Radomsko, Opoczno, Zgierz, Pabianice, Żyrardów, Łask, Końskie, Grójec, Łódzkie, Aleksandrów Łódzki, Skarżysko Kamienna, Łask, Okolice Warszawy, Sochaczew

Jesteśmy parą fotografów. Fotografia nie jest dla nas rzemiosłem a prawdziwą pasją. Z każdym dniem coraz więcej wiemy, coraz więcej dostrzegamy i cały czas się uczymy.

Patrząc na świat przez obiektyw opisujemy historie, utrwalamy emocje do których będziecie mogli wrócić zawsze w każdym momencie swojego życia.

Fotografia biznesowa, przemysłowa, ślubna, portretowa, dziecięca, moda, styl życia, sesje indywidualne, imprezy firmowe i prywatne, każdy moment Twojego życia...

Każda kolejna sesja zarówno prywatna jak i biznesowa jest dla nas jak nowe wyzwanie. Nie popadamy w rutynę jak większość fotografów, którzy specjalizują się tylko w jednym temacie, przez co nasze zdjęcia są różnorodne i zawsze najwyższej jakości.

Zapraszamy!

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia