portfolio zdjecia znany fotograf jakub-strumillo
POLECAMY portfolio fotografa jakub-strumillo fotograf poznan wielkopolskie
Osiedle Stefana Batorego 79/36, 60-687 Poznań strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 63
wyświetlenia: 142
opinie: 0

Jakub Strumiłło Fotograf Poznań

Fotografuję również w miastach: Warszawa, Łódź, Piła, Wrocław, Kraków, Szczecin, Suwałki, Września, Białystok

Jakub Strumiłło - Fotograf Headshot | Wizerunkowa fotografia biznesowa i aktorskie sesje do portfolio

W trakcie nowoczesnych sesji zdjęciowych w stylistyce Headshot Crew oferuje nie tylko zdjęcia oddające w perfekcyjny sposób wygląd fotografowanych osób.

Zapewniam też szkolenie w zakresie ekspresji i mimiki korzystnej pod kątem psychologii poznawczej. Moje zdjęcia charakteryzują naturalne emocje i precyzja w najdrobniejszym detalu. Mam doświadczenie w fotografowaniu ludzi bez wprawy w pozowaniu do zdjęć. Jestem jednym z nielicznych w Europie fotografów należących do elitarnego grona fotografów Associate w Peter Hurley's Headshot Crew.

Nowoczesny headshot zwróci na Ciebie uwagę i korzystnie Cię wyróżni  - odmieni Twój wizerunek. Portret biznesowy jest cyfrowym uściskiem dłoni - wizytówką współczesnego profesjonalisty. Headshot to określenie aktorskiego portretu skupionego na twarzy, w bliskim kadrze pozbawionym odwracających uwagę elementów, pozwalającym bezpośrednio przedstawić szczere emocje wynikające z unikalnego procesu. U mnie nie znajdziesz przytrzymanych uśmiechów, kreatywnych cliché i wymuszonych postaw.  Oczywiście poza fotografią headshotową, w której się specjalizuje zajmuje się też innymi dziedzinami. Odezwij się i przedstaw swoją wizje - nawet jeśli nie będzie się znajdować w moim zakresie, to polecę innego sprawdzonego specjalistę.  Zadzwoń - 725203973 lub wyślij mi mailem wiadomość - [email protected].   

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej i poznania aktualnej oferty sesji zdjęciowych dla klientów indywidualnych i firm.

"Fotografując celuj w twarze, a trafiaj w serca" - Peter Hurley

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Blog

Opublikowano: 2021.12.24

O znaczeniu zdjęcia profilowego Zdjęcia biznesowe LinkedIn, portfolio i CV.

Jak często trafiacie na LinkedIn do profilu kogoś, kogo kwalifikacje, pozycja służbowa czy doświadczenie mogą odpowiadać waszym potrzebom, ale po dost...

Czytaj więcej
Opublikowano: 2021.11.03

Czym jest fotografia headshot? Narzędzie niezbędne w kreowaniu profesjonalnego wizerunku.

Fotografia headshot, czym jest?W nowoczesnym portrecie biznesowym spoglądamy prosto w oczy. Żywa ekspresja i błysk w oku sprawią wrażenie osoby mówiąc...

Czytaj więcej
Opublikowano: 2021.11.01

Jak przygotować się do biznesowej sesji headshotowej? Co ubrać by wyglądać schludnie? Jaki make-up przygotować do zdjęć biznesowych?

Zdjęcie wizerunkowe to inwestycja, dlatego warto się odpowiednio przygotować.W nowoczesnym headshotcie chodzi o osiągnięcie profesjonalnego, szczerego...

Czytaj więcej

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz