Szanowni Państwo,
niniejszym pragnę zaprosić do współpracy ze mną w roli fotografa..
Nie lubię za wiele pisać o sobie, zatem pozwólcie Państwo, że posłużę się cytatem, a resztę dopowiedzą obrazy.
„Myślę, że fotografie powinny prowokować i nie pokazywać tego, co jest już znane. Nie wymaga ani wielkiej siły ani magii odtworzenie czyjejś twarzy na zdjęciu. Magią jest postrzeganie ludzi (życia) w zupełnie nowy sposób”. Duane Michals
W początku mojej z fotografią przygody do dziś byli Ludzie - zwyczajni/niezwyczajni... gdziekolwiek, w oknach, drzwiach, na ulicy lub celebrujący piękne chwile, tańczący ze wzruszeniem, ze wzruszenia płaczący....to Oni stanowią mnie....
...prócz Ludzi w moich obrazach mogę zawrzeć wszystko czego sobie zażyczą z równie wielkim zapałem oraz zaangażowaniem...artystycznie i profesjonalnie od obrazów w nowoczesnych wnętrzach po autorskie sesje produktowe oraz modowe
Zapraszam do zapoznania się z galerią na stronie: www.beatamichalczyk.com
technicznie słów kilka :
Body : Canon R6 II
+ Canon R6
obiektywy
Canon 70-200 F 2,8
Canon 16-35 F 2,8
Canon 85 F 1,2
Canon 50 F 1,2
Canon 35 F 1,8
Industar 61L/Z 50 f 2,8 + pierścienie macro
Helios 44m
Helios 77m
Carl Zeiss Flektogon 35mm
Carl Zeiss Jena Biotar 75 mm
przenośne wyposażenie studia ELINCHROM.
Beata Michalczyk
tel.: 504-539-707