Aleksandra Stanek: ' Nowy rok , Nowa Ja ? ' - FotoBlog - Znany Fotograf
nowy-rok-nowa-ja aleksandra-stanek blog fotograf

' Nowy rok , Nowa Ja ? '

NOWY ROK


Przeczytałam dziś super wpis. Autorka nie propagowała haseł dotyczących Nowego Roku typu : " Jakie masz plany na Nowy Rok, co chcesz zmienić w sobie i w swoim otoczeniu ..."

Odniosła się raczej do presji jaką sobie przez to fundujemy . Podoba mi się ten kierunek, ponieważ sama od wielu lat próbuje coś zmienić w swoim zachowaniu.

Zrozumiałam, że od wielu lat to nie była żadna zmiana lecz przymus.

Nie chodzi o wieczne potępianie się i ciśnięcie- oczekując efektów .. To przecież postawa nie ludzka.

"Z pustego nawet Salomon nie naleje "


Coś we mnie zaszło .. choć przez długi czas słyszałam o takim : " sposobie " i nie raz doświadczałam lekcji życiowej z tym związanej...Nic nie docierało...

Chyba na wszystko przychodzi czas..

To były tylko dotychczas same informacje..

Dziś już jest to zrozumienie.


Czy w Nowym roku dam sobie trochę więcej ciepła ? Czy będę dla siebie bardziej wyrozumiała ?

Mam nadzieje..


A pro po ... Pamiętam, gdy byłam dzieckiem siedziałam w WC i miałam podobne głębokie przemyślenia.

Coś w stylu :  Jeeeny człowiek ze sobą spędza non stop czas , nie może od siebie uciec. Będę do końca życia ze sobą i na kiblu i wgl wszędzie :D

To chyba trzeba się lubić, a nie być dla siebie wrogiem. Jak sobie później patrzeć w oczy...


Pozdrawiam 

życzę udanych przemian 

Ola :)

Galeria wpisu

fotograf blog zdjecie aleksandra-stanek nowy-rok-nowa-ja

' Nowy rok , Nowa Ja ? '

Komentarze