znany fotograf portfolio online

Pomoc

1. Jak założyć konto

W celu założenia konta należy uzupełnić formularz rejestracyjny na podstronie rejestracji. Aby przejść na podstronę rejestracji należy kliknąć w przycisk "Dołącz do nas" znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu lub w przypadku urządzeń mobilnych po rozwinięciu menu.

2. Jak zalogować się na swoje konto

Aby zalogować się na swoje konto należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie logowania danymi użytymi do zarejestrowania się w portalu. W celu przejścia na podstronę logowania należy kliknąć w link "Zaloguj się" znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu lub w przypadku urządzeń mobilnych po rozwinięciu menu.

3. Jak zablokować możliwość wystawiania opinii/komentarzy w profilu

Użytkownik zalogowany ma dostępne "Ustawienia" w panelu zarządzania swoim profilem gdzie może zablokować możliwość komentowania swojego profilu i swoich zdjęć.

4. Jak uzupełnić profil swoimi danymi

Aby edytować swój profil należy w pierwszej kolejności zalogować się na swoje konto. Po zalogowaniu się można ręcznie wybrać moduł, który chcemy edytować z dostępnych zakładek w panelu edycji profilu lub skorzystać z konfiguratora "Krok po kroku", który został zaprojektowany po to aby w bardzo prosty sposób przeprowadzić użytkownika przez proces uzupełniania profilu.

Zmiana nazwy użytkownika podanej podczas rejestracji jest niemożliwa z poziomu panelu użytkownika. Aby dokonać edycji tych danych prosimy wysłać zgłoszenie za pomocą naszego formularza kontaktowego.

5. Co muszę zrobić aby być wysoko w wynikach wyszukiwania

Wyszukiwarka portalu premiuje popularne profile z dużą ilością zdjęć i odwiedzin. Co może może pozytywnie wpłynąć na częste odwiedziny profilu? W pełni uzupełniona prezentacja (zakres pracy, miasta, opis), przyciągające uwagę zdjęcie profilowe i często wyświetlane zdjęcia w portfolio.

Dodatkowo aby szybko zyskać duży przyrost odwiedzin można udostępnić link do swojego profilu na portalach społecznościowych. Wtedy każde wejście z różnych urządzeń będzie się wliczać do sumy wyświetleń a co za tym idzie windować Twój profil w wynikach wyszukiwania.

Jeśli nie chcesz czekać na naturalne pozycjonowanie swojego profilu w wyszukiwarce, możesz skorzystać z dostępnych opcji reklamy.

6. Mój profil nie pokazuje się w wyszukiwarce

Jeśli po uzupełnieniu profilu nie pokazuje się on w wyszukiwarce serwisu, może oznaczać to, że:

1. Konto nie zostało aktywowane. E-mail z linkiem aktywującym konto został wysłany zaraz po rejestracji na adres podany w formularzu rejestracyjnym. Aby aktywować profil należy kliknąć w ten link lub przekopiować zawarty w mailu adres do paska wyszukiwania przeglądarki i potwierdzić wciskając ENTER. Jeśli nie otrzymałeś maila z linkiem aktywującym konto, w pierwszej kolejności sprawdź folder SPAM i jeśli tam też go nie ma, napisz zgłoszenie na adres [email protected] a nasi administratorzy niezwłocznie Ci pomogą.

2. Twój profil jest nieuzupełniony. W tym przypadku profil jest aktywny i można go zobaczyć za pomocą bezpośredniego linku ale jeszcze nie pokazuje się w wyszukiwarce. Aby rozwiązać ten problem uzupełnij swój profil przynajmniej o:
a. Miasta w których pracujesz
b. Zdjęcia w portfolio

7. Zwiększ zasięg swojego profilu dzięki reklamie

Wykorzystaj reklamę do zwiększenia zasięgu swoich usług. Dostępne dla Ciebie opcje reklamy znajdują się w panelu zarządzania pod zakładką "Reklama". Wybierz odpowiednią opcję i docieraj do jeszcze większej ilości osób poszukujących Fotografa! Aktualna lista dostępnych opcji reklamy:

Wyżej na liście: Twój profil będzie na pierwszych pozycjach wyszukiwania, czyli przed wszystkimi Fotografami, którzy nie wykupili tej opcji promocji, zarówno w miastach jak i w kategoriach, które są w zakresie Twojej pracy. Kolejność wyświetlania wśród promowanych profili ustalona jest wg daty zamówienia promocji, więc jeśli dziś wykupisz reklamę to Twój profil będzie przed profilem Fotografa, który jutro zamówi taką samą opcję reklamy, a jak wiadomo pierwsze pozycje w wyszukiwarce mają najlepszą odwiedzalność. Serdecznie zapraszamy!

Polecany Fotograf: Baner zachęcający do odwiedzenia Twojego profilu. Wyświetlany na listingach, przed listą fotografów, tuż pod formularzem wyszukiwania. O kolejności wyświetlania banerów decyduje data zakupu reklamy. Zakupiony baner będzie wyświetlany na wszystkich podstronach wyszukiwarki profili fotografów zawierających Twoje miasta i na wszystkich kategoriach z Twojego zakresu pracy.
Przykład: Jeśli pracujesz w dwóch miastach, np. Warszawa (jako Twoje miasto główne) i Lublin (miasto do którego dojeżdzasz) i w Twoim zakresie pracy są dwie kategorie, np. Fotografia ślubna i Fotografia dziecięca to baner będzie wyświetlany na poniższej liście podstron:
1. Główna strona wyszukiwarki
2. Strony wyszukiwarki z Twoimi miastami (np. Warszawa)
3. Strony wyszukiwarki z kombinacjami: miasto - kategoria (np. Warszawa - Fotografia Ślubna)
4. Strona wyszukiwarki z kategoriami z Twojego zakresu pracy (np. Fotografia ślubna)

Wszystkie płatności obsługuje Payu. Jeśli masz pytania, daj nam znać na adres [email protected].