Pomoc

1. Jak założyć konto

W celu założenia konta należy uzupełnić formularz rejestracyjny na podstronie rejestracji. Aby przejść na podstronę rejestracji należy kliknąć w przycisk "Dołącz do nas" znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu lub w przypadku urządzeń mobilnych po rozwinięciu menu.

2. Jak zalogować się na swoje konto

Aby zalogować się na swoje konto należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie logowania danymi użytymi do zarejestrowania się w portalu. W celu przejścia na podstronę logowania należy kliknąć w link "Zaloguj się" znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu lub w przypadku urządzeń mobilnych po rozwinięciu menu.

3. Jak zablokować możliwość wystawiania opinii/komentarzy w profilu

Użytkownik zalogowany ma dostępne "Ustawienia" w rozwijanym menu pod swoją nazwą użytkownika. Dostępne opcje ustawień to:

  • możliwość zablokowania wystawiania opinii/komentarzy w swoim profilu
  • możliwość ustawienia powiadomienia e-mail o nowych komentarzach jeśli opcja dodawnia komentarzy jest dostępna.

4. Jak uzupełnić profil swoimi danymi

Zalogowanemu użytkownikowi na swoim profilu obok nagłówków poszczególnych sekcji pojawią się linki służące do ich edycji. Klikając w dany link pokaże się panel z formularzem do edycji danych, który należy uzupełnić i zapisać zmiany.

Zmiana nazwy użytkownika i adresu e-mail podanych podczas rejestracji jest niemożliwa z poziomu profilu użytkownika. Aby dokonać edycji tych danych prosimy wysłać zgłoszenie za pomocą naszego formularza kontaktowego.

5. Co muszę zrobić aby być wysoko w wynikach wyszukiwania

Wyszukiwarka portalu premiuje popularne profile z dużą ilością zdjęć i odwiedzin. Co wpływa na częste odwiedziny profilu? Są to między innymi duża ilość kryteriów, dla których profil spełnia warunki wyszukiwania (wiele kategorii w zakresie pracy, przynajmniej jedno miasto), przyciągające uwagę zdjęcie profilowe i często wyświetlane zdjęcia w portfolio.

Dodatkowo aby szybko zyskać duży przyrost odwiedzin można udostępnić link do swojego profilu na portalach społecznościowych. Wtedy każde wejście z różnych urządzeń będzie się wliczać do sumy wyświetleń a co za tym idzie windować Twój profil w wynikach wyszukiwania.

6. Mój profil nie pokazuje się w wyszukiwarce

Jeśli po uzupełnieniu profilu nie pokazuje się on w wyszukiwarce serwisu oznacza to, że konto nie zostało aktywowane. E-mail z linkiem aktywującym konto został wysłany zaraz po rejestracji na adres podany w formularzu rejestracyjnym. Aby aktywować profil należy kliknąć w ten link lub przekopiować zawarty w mailu adres do paska wyszukiwania przeglądarki i potwierdzić wciskając ENTER. Jeśli nie otrzymałeś maila z linkiem aktywacyjnym konto, w pierwszej kolejności sprawdź folder SPAM i jeśli tam też go nie ma, napisz zgłoszenie na adres kontakt@znanyfotograf.com a nasi administratorzy niezwłocznie Ci pomogą.