portfolio fotografa szescian-studio fotograf radom mazowieckie
Zdjęcia: 169

SZEŚCIAN STUDIO

Fotograf motoryzacyjny Radom

Zapewniamy doskonałej jakości fotografie i nagrania z wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń. Działamy na rynku ponad dziesięć lat, zaufało nam już wiele firm, jak i osób prywatnych. Dostrzegamy emocje i potrafimy pokazać je na zdjęciach czy filmie. SZEŚCIAN STUDIO to również marka SZEŚCIAN WEDDING. Zatrzymujemy w kadrach chwile pełne wrażeń, szczęścia, szczerego uśmiechu, miłości, zabawy i wzruszeń. Dzięki swojemu doświadczeniu tworzymy wspólnie tak piękne obrazki. Każda historia jest jedyna w swoim rodzaju. Naszym celem jest sprawić, by trwała wiecznie. Dom produkcji filmowej #Sześcianstudio powstał w 2011 roku i składa się z grupy kreatywnych i doświadczonych specjalistów. Jedną z głównych płaszczyzn działania firmy jest produkcja teledysków, spotów reklamowych, krótkich form filmowych oraz realizacja profesjonalnych sesji zdjęciowych. Projekty przez nas realizowane to starannie przemyślane dzieła, wyprodukowane w oparciu o fachową wiedze, oraz warsztat. Cechuje nas poważne podejście do tematu, szanujemy twój czas. Kompleksowo projektujemy i realizujemy kampanie reklamowe. Proponujemy fachową obsługę, kontakt i doradztwo od etapu pomysłu i preprodukcji, po realizacje i postprodukcje. Nasz sukces zawdzięczamy ciężkiej pracy i stałemu doskonaleniu się w naszej profesji. Tworzymy tak aby wykraczać poza otaczające nas standardy. Specjalizujemy się w artystycznych formach fotografii i filmu na potrzeby kreatorów mody, przedsiębiorców, firm, eventów, targów, imprez kulturalnych i sportowych oraz wydarzeń firmowych. Fotografujemy i filmujemy w każdym dostępnym i ogólnie niedostępnym obiekcie architektonicznym, przemysłowym, także we wnętrzach wymagających specjalistycznego oświetlenia. Zajmujemy się również profesjonalną obróbką cyfrową uzyskanych materiałów. Stawiamy na profesjonalizm, nowoczesne techniki wykonania zdjęć, oraz kontakt z klientem.                                                                                              Odwiedź nasze social media SZEŚCIAN WEDDING I SZEŚCIAN STUDIO, by dowiedzieć się o Nas więcej.

Fotografuję w miastach: Radom, Kielce, Warszawa, Kraków, Lublin i 5 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa jan-masior fotograf katowice slaskie
Zdjęcia: 159
Ceny usług fotograficznych od 200zł do 500zł

Jan Mąsior

Fotograf motoryzacyjny Katowice

Cześć, jestem Janek. Jeśli potrzebujesz zdjęć motoryzacyjnych: dziennych, nocnych, statycznych, dynamicznych, malowanych światłem, z ziemi lub z powietrza, zapraszam do kontaktu.

Fotografuję w miastach: Katowice, Kraków, Sosnowiec, Opole, Bielsko-Biała i 10 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

POLECAMY
Zdjęcia: 108
Ceny usług fotograficznych od 900zł

743FOTO

Fotograf motoryzacyjny Poznań

Mam na imię Marcin i zrobię dla Ciebie zdjęcia! Ogłoszenie, sklep, pamiątka czy też sesja na bloga? W tym czuje się najlepiej! Jeśli masz własny pomysł, chętnie podejmę się jego realizacji. Zadzwoń! 791 619 704W obecnych czasach ceny aut zwariowały!!!Wszystko spowodowane jest brakiem nowych samochodów na rynku.Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą swoich 4 kółek, to jest to idealny moment.W internecie klienci kupują oczami.Dzięki moim zdjęciom, możesz wystawić auto kilka tysięcy drożej niż średnia rynkowa, a i tak telefon będzie dzwonił jak szalony!!!Zajmujesz się sprzedażą samochodów zawodowo?Pracujesz w komisie lub salonie?Prowadzisz autohandel?Mam dla Ciebie kilka trików, które uczynią Twoje ogłoszenie najskuteczniejszym na rynku i wybiją Cię wśród konkurencji.Mega rabaty na zdjęcia dla 3 lub więcej aut.Zdjęcia placu z drona - żaden problem!Zadzwoń do mnie a powiem Ci jak sprzedać szybciej i drożej niż Ci się to do tej pory wydawało realne.Szukasz aut na sprzedaż?Posiadam ponad 200 aut w cenach hurtowych w stałej ofercie.Więcej zdjęć znajdziesz instagram.com/743fotoZadzwoń koniecznie już teraz i zapytaj mnie o szczegóły. Fotografia motoryzacyjna Poznań. Fotograf motoryzacyjny Poznań. 

Fotografuję w miastach: Poznań, Konin, Piła, Leszno, Kostrzyn

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa marek-bereznicki fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 224
Ceny usług fotograficznych od 220zł do 1600zł

Marek Bereźnicki

Fotograf motoryzacyjny Warszawa

Artysta fotografik, absolwent ASP w Poznaniu.Dyplom oraz obrona u dr. Janusza Oleksy st. wykł.UAPSpecjalizuje się w fotografii studyjnej, akt artystyczny, glamour, fashion, portret,fotografia produktowa oraz sesje modowe plenerW 2011 roku wernisaż prac podyplomowych „Kobieta w organtynie”Nagroda użytkowników miesięcznika „Foto” 11/2011W 2012 roku Nagroda główna w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Fotograficzno-Plastycznym „Konfrontacje 2012”Fotografując opieram się na własnym instynkcie fotograficznym, kreatywności budując w ten sposób swój styl i niepowtarzalność.  

Fotografuję w miastach: Warszawa, Wrocław, Toruń, Łódź, Włocławek i 6 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa jaroslaw-drosik fotograf poznan wielkopolskie
Zdjęcia: 114

Jarosław Drosik

Fotograf motoryzacyjny Poznań

Fotografuję w miastach: Poznań, Gniezno, Swarzędz

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa kewin-ciarkowski fotograf poznan wielkopolskie
Zdjęcia: 47

Kewin Ciarkowski

Fotograf motoryzacyjny Poznań

Fotografuję w miastach: Poznań, Nakło Nad Notecią

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa wojcik-fotografia fotograf opole opolskie
Zdjęcia: 169

Wójcik Fotografia

Fotograf motoryzacyjny Opole

Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem, gdy fotografuję.  Specjalizuję się w fotografii portretowej jak i architektury . Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i skorzystania z moich usług. 

Fotografuję w miastach: Opole, Wrocław, Katowice, Oława, Brzeg i 1 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa katarzyna-szatkowska fotograf bielsko-biala slaskie
Zdjęcia: 90

Katarzyna Szatkowska

Fotograf motoryzacyjny Bielsko-Biała

Jestem fotografem z ponad 10-letnim stażem. Specjalizuję się w fotografii motoryzacyjnej, szczególnie pojazdów zabytkowych. Fotografuję dla czasopisma "Automobilista" oraz wykonuję prywatne sesje samochodów, nie tylko klasycznych. Ponadto uwielbiam fotografować zwierzęta i krajobrazy, a także architekturę i wnętrza. Mam na koncie kilkaset wykonanych sesji, z czego kilkadziesiąt ukazało się w prasie. Serdecznie zapraszam.

Fotografuję w miastach: Bielsko-Biała, Katowice, Cieszyn, Gliwice, Rybnik i 3 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa kamil-tarnawski fotograf krakow malopolskie
Zdjęcia: 134

Kamil Tarnawski

Fotograf motoryzacyjny Kraków

Nazywam się Kamil Tarnawski. Urodziłem się, mieszkam i tworzę w Krakowie. Fotografią zainteresowałem się trochę przez przypadek. Moja pasja to motoryzacja i jako mały dzieciak,kiedy tylko dostałem najtańszy aparat do ręki całą kliszę przeznaczyłem na sfotografowanie samochodów na parkingu. Potem były zdjęcia robione komórką ale zaczynałem czuć pewien rodzaju niedosyt spowodowany tym, że ich jakość nie była zadowalająca. Potem pojawiły się lepsze aparaty. Co prawda to człowiek robi zdjęcia a nie maszyna ale narzędzia trzeba mieć dobre. Od lat jestem wierny jednemu z wiodących producentów. Jestem totalnym samoukiem . Do tego gdzie teraz jestem doszedłem sam,przeczytałem kilka poradników internetowych i jedną książkę o fotografii cyfrowej. Reszta to zdjęcia robione metodą prób i błędów. Ściśle współpracuję z klubami motocyklowymi Ostra Jazda i MOTO CORDE. Robię sesje zdjęciowe zawsze w miłej atmosferze i staram się by osoba fotografowana czuła się jak najbardziej komfortowo. Fotografuję to co mnie zaciekawi, przyrodę,zabytki ale głównie samochody i motocykle to mój konik. Zawsze staram się patrzeć przez obiektyw od innej strony niż pozostali. Jeśli ktoś robi zdjęcia danego obiektu lub wydarzenia z pozycji A i B ja szukam możliwości z pozycji C. Dzięki temu moje zdjęcia są niepowtarzalne i zawsze wyróżniają się od innych zdjęć z tych samych sesji innych fotografów.

Fotografuję w miastach: Kraków, Myślenice

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa jacek-patora fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 144

Jacek Patora

Fotograf motoryzacyjny Warszawa

Jestem fotografem z Warszawy (dojeżdżam także do okolicznych miejscowości), używam Sony Alpha 7 iii, robię różne zdjęcia, od produktów po architekturę, zachęcam do kontaktu Nagrody: - 1 miejsce Poland National Award, Sony World Photography Awards 2020 - 1 miejsce kategoria Miasto i Woda, Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic Polska - 1 miejsce kategoria Architektura/Mosty, International Photography Awards 2020 - 1 miejsce kategoria Ludzie/Fotografia Uliczna, International Photography Awards 2020 - Wyróżnienie kategoria Architektura/Mosty, International Photography Awards 2020 - Wyróznienie kategoria Ludzie/Fotografia Uliczna, International Photography Awards 2020

Fotografuję w Warszawie

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

avatar
Zdjęcia: 65

Mateusz Pietrasiewicz

Fotograf motoryzacyjny Warszawa

Nazywam się Mateusz Pietrasiewicz, fotografia jest moją pasją od wielu lat.Wierzę, że fotografia to nie tylko puste obrazy… wierzę, że za zdjęciami kryje się coś znacznie głębszego, są w nich zawarte emocje, miłość, wrażliwość, historia. Wierzę, że dzięki fotografii pozwalamy uczuciom nieustannie trwać, móc je przeżywać na nowo oraz cały czas pielęgnować.Jest ona dla mnie nie tylko środkiem autoekspresji, jest również jednym ze sposobów komunikowania się.

Fotografuję w Warszawie

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa kazimierz-skalniak fotograf katowice slaskie
Zdjęcia: 36

Kazimierz Skalniak

Fotograf motoryzacyjny Katowice

Zajmuję się fotografią motoryzacyjną. Nie lubię pisać opisów niech moja fotografia opowie wszystko o tym co robię.  Zapraszam do kontaktu. Ciekawe projekty realizuje za darmo z pasji do fotografii. Prywatni klienci - od 200zl za sesję 20 zdjęć. Mam kilkanaście lokalizacji na terenie Katowic z których wybierzemy jedną odpowiednią dla marki i koloru pojazdu.   [email protected] 514743677 Zajmuję się też filmowaniem. Audi i mercedes były robione w lokalizacji wybranej przez klienta.

Fotografuję w miastach: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Ruda śląska, Mysłowice i 1 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa marta-rottner fotograf katowice slaskie
Zdjęcia: 44

Marta Rottner

Fotograf motoryzacyjny Katowice

Witam, zajmuję fotografią motoryzacyjną oraz psią. Jeżdżę na wszelkiego rodzaju imprezy sportowe oraz wystawy. Wykonuję sesje plenerowe również z użyciem rac dymnych.

Fotografuję w miastach: Katowice, Kraków, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa patryk-gawin fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 60
Ceny usług fotograficznych od 150zł do 200zł

Patryk Gawin

Fotograf motoryzacyjny Warszawa

Mam na imię Patryk, jestem studentem pierwszego roku na kierunku informatycznym i łączę swoją pasję do komputerów z fotografią. Od dzieciństwa interesowałem się komputerami, a także motoryzacją. Kilka dobrych lat temu moje zainteresowanie samochodami przełożyło się na rozpoczęcie ich fotografowania. Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z fotografią. Posiadając lustrzankę w domu coraz częściej zacząłem z niej korzystać i to nie tylko do celów motoryzacyjnych. W późniejszym czasie również zdobyłem doświadczenie w fotografii portretowej, nieruchomości, imprezowej, zwierzęcej, a także miałem okazję robić zdjęcia rodzinne, a także komunię. Dotychczas zdjęcia robiłem "po znajomych" albo dla znajomych, ale nadszedł czas żeby wejść w branżę "na poważnie".Oferuję przystępnie cenowo:- sesje portretowe w plenerze,- zdjęcia sprzedażowe/na własny użytek samochodów lub innych pojazdów,- zdjęcia imprezowe (np. 18 urodziny),- zdjęcia zwierząt (np. piesków),- zdjęcia rodzinne- zdjęcia sprzedażowe/na własny użytek wszelkiego rodzaju nieruchomości.Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy z aparatem - miałem styczność i korzystałem z 4 różnych body i wielu różnych obiektywów.Oferuję obróbkę zdjęć w programie Adobe Lightroom w cenie sesji zdjęciowej.Dla ciekawych na samym dole opisu zamieszczam cały mój ekwipunek.Zapraszam do zobaczenia mojego portfolio i zapoznanie się z ofertą.W razie pytań zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: [email protected], lub pod numerem telefonu: 668 814 088.Zapraszam także na mojego instagrama po więcej zdjęć (podany w profilu).Mój ekwipunek:Body: Sony a7 IIObiektywy:- Samyang AF 45mm 1.8- Tamron 28-200 2.8-5.6- Samyang AF 14mm 2.8Lampa błyskowa: Sony HVL 43AMZapraszam :)

Fotografuję w Warszawie

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa arek-gruszka fotograf leszno wielkopolskie
Zdjęcia: 50

Arek Gruszka

Fotograf motoryzacyjny Leszno

Fotografuję w miastach: Leszno, Wrocław, Poznań, Opole, Zielona Góra i 2 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa mirrorlessgeek fotograf lodz lodzkie
Zdjęcia: 56

Mirrorlessgeek

Fotograf motoryzacyjny Łódź

Fotografuję w miastach: Łódź, Bielsko-Biała, Cieszyn, Ustroń, Szczyrk i 4 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa mateusz-adamski fotograf dabrowa-gornicza slaskie
Zdjęcia: 95

Mateusz Adamski

Fotograf motoryzacyjny Dąbrowa Górnicza

Fotografuję w miastach: Dąbrowa Górnicza, Kraków, Katowice, Sosnowiec, Będzin

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa krystian-andrzejewski fotograf poznan wielkopolskie
Zdjęcia: 153

Krystian Andrzejewski

Fotograf motoryzacyjny Poznań

Hej, jestem fotografem amatorem., który ma wadę wymowy. Uwielbiam fotografować i filmować, aktualnie fotografuję rzeczy związane z krajobrazami, architekturą i wszystkim.

Fotografuję w Poznaniu

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa jakub-steinborn fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 26
Ceny usług fotograficznych od 150zł do 350zł

Jakub Steinborn

Fotograf motoryzacyjny Gdańsk

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Kwidzyn i 1 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

portfolio fotografa piotr-swiatkowski-fotografia fotograf krakow malopolskie
Zdjęcia: 224

Piotr Świątkowski Fotografia

Fotograf motoryzacyjny Kraków

Fotograf motocyklista. Dwie miłości, dwie pasje, które są dla mnie równorzędne.Nauczyłem się, jak aparat widzi świat i jak to wykorzystać. Precyzyjnie komponuję każdy kadr i przykładam wagę do szczegółów. Wiem również, jak światło, jego kąt oraz barwa wpływa na finalny efekt mojej pracy.Jako osoba samokrytyczna, kładę olbrzymi nacisk na to abyś mógł zaufać mojemu nazwisku.Jestem mężem i ojcem oraz właścicielem psa, a moja rodzina nieustannie mnie inspiruje - dając możliwość ciągłego szlifowania talentu podczas utrwalania najpiękniejszych dla nas chwil.W fotografii cenię bogatą kolorystykę, ciepłotę barwną, delikatność światłocieni oraz stonowany kontrast, i to właśnie w ten sposób obrabiam swoje prace.Jestem freelancerem, toteż zamawiając u mnie sesję płacisz mi a nie całemu sztabowi ludzi.Mój model biznesowy pomaga Ci zapłacić tylko za te fotografie które Ci się najbardziej podobają. Zapraszam Cię do obejrzenia krain moich magii oraz podjęcia współpracy!Na sesji współpracuję nie tylko z osobą fotografowaną ale również z naturą, jej otoczeniem, a przede wszystkim światłem.Wszystkie te czynniki wpływają w równej mierze na moje finalne rzemiosło. Fotografia to moja pasja - Do każdej sesji przykładam się rzetelnie, tak abyś był zadowolony jej efektów.Nie chodzi o to, aby fotografować coś pięknego - Chodzi o to, aby fotografować coś pięknie. Stylów fotografii jest tyle ilu jest jej twórców. Każdy fotograf ma własny, subiektywnie interpretując to na co patrzy. Poznaj mój punkt skupienia na mojej stronie WWW (link w profilu)

Fotografuję w miastach: Kraków, Bochnia, Oświęcim, Olkusz, Myślenice i 5 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Motoryzacyjna

Następna strona

Fotografia Motoryzacyjna

Jesteś fotografem wykonującym Zdjęcia Motoryzacyjne lub reprezentujesz studio fotograficzne i chcesz promować swoje zdjęcia w nowych miejscach? Nie czekaj, dołącz do nas i zaprezentuj swoje portfolio za darmo dla tysięcy osób . Być może ktoś teraz szuka właśnie Ciebie. Zapraszamy!

Zarejestruj się
portfolio online dla fotografow