portfolio zdjecia znany fotograf wojcik-fotografia
POLECAMY portfolio fotografa wojcik-fotografia fotograf opole opolskie

zdjęcia: 281
wyświetlenia: 343
opinie: 9

Wójcik Fotografia Fotograf Opole

Fotografuję również w miastach: Brzeg, Wrocław, Nysa, Katowice, Oława

Mam na imię Adam, jestem fotografem z Opola, który wkłada serce i duszę w uchwycenie piękna otaczającego świata. Moja pasja do fotografii objawia się w różnych obszarach, obejmując fotografię portretową, fotografię produktową, fotografię nieruchomości oraz fotografię reportażowo-rodzinną.W mojej pracy staram się nie tylko uchwycić obrazy, ale także tworzyć historie. Fotografia portretowa pozwala mi odkrywać niezwykłe piękno i wyjątkowe cechy każdej osobowości, tworząc niezapomniane portrety. Fotografia produktowa pozwala wyeksponować walory każdego produktu, podkreślając jego unikalność i wartość. Fotografia nieruchomości pozwala pokazać potencjalnym klientom piękno i funkcjonalność każdego domu czy mieszkania, zachęcając ich do podjęcia decyzji. Natomiast fotografia reportażowo-rodzinna pozwala uwiecznić magiczne chwile i emocje z życia codziennego, tworząc wartościowe pamiątki dla przyszłych pokoleń.

Wójcik Fotografia & Airphoto Opole to więcej niż tylko usługi fotograficzne – to obietnica uwiecznienia każdej historii, produktu i rodziny w niezapomnianych obrazach, gdziekolwiek się znajdują.

Zdjęcia

Wczytaj więcej zdjęć

Blog

Opublikowano: 2023.08.10

Sesja w stylu Barbie

Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Justyna Gawrońska (@gawronska.j)

Czytaj więcej

Opinie

P

2024-05-19 18:55:41Paulina

Ocena: 5

Współpraca z Adamem to czysta przyjemność, zero stresu i dużo śmiechu. Profesjonalizm to jego drugie imię. Świetne pomysły, dobry zmysł fotograficzny i w efekcie powstają zdjęcia, które oglądasz i mówisz Wow!! Nic tylko polecać Adama :)
E

2024-04-27 01:16:06Edyta

Ocena: 5

"Nie ma reguł na dobre zdjęcia, są tylko dobrzy fotografowie"...Adam to nie tylko profesjonalny, niezawodny, sumienny fotograf,- to przede wszystkim wspaniały artysta o nietuzinkowym wyczuciu światła, miejsca, sytuacji i chwili,- czasem coś wręcz nieuchwytne gołym okiem czy to w przeciętnych ludziach lub rzeczach, zostaje odkryte i zatrzymane w niebanalny, subtelny, unikatowy sposób w jego fotografiach... polecam z całego serca
H

2024-04-26 15:37:40Hanna

Ocena: 5

Praca z Adamem to czysta przyjemność. Miałam ten zaszczyt odbycia swojej pierwszej sesji zdjęciowej właśnie z nim. Atmosfera i energia panująca na sesji pozwoliła poczuć mi się bardzo komfortowo, a Adam wiedząc jakie ujęcia chce osiągnąć, zwracał uwagę na najmniejszy szczegół, dzięki czemu efekty zdjęć były powalające. Kilka wspólnych sesji już mieliśmy, przez co mogę go polecić z czystego serca ♥️
O

2024-04-25 18:43:27Ola

Ocena: 5

Praca z Adamem to niesamowite doświadczenie. Serdeczność i ciepło połączone z profesjonalizmem. Polecam gorąco na pierwszą sesję, z pewnością będzie cudownie. Doskonały kontakt z klientem i zwizualizowanie oczekiwań.
K

2024-04-25 17:04:17Karolina Dumkiewicz/ Karola

Ocena: 5

Zdjęcia z Adamem To wielka przygoda i wielka frajda. Zdjęcia są świetnie wykonane dopracowane w każdym możliwym calu. Adam jest zabawny miły profesjonalny. Można przy nim poczuć się jak najbardziej swobodnie czego czasami brakuje u fotografa jednak nie u niego. Super fotograf .!
A

2024-04-24 16:36:38Aga

Ocena: 5

Adam to wspaniały fotograf. Jego pasję w tej dziedzinie widać na każdej fotografii i w każdym ujęciu. Jego oko i obiektyw tworzą jedność. Wychwycą wszystko co najlepsze w obiekcie który fotografują. Poczucie humoru, otwartość i pozytywne nastawienie tworzą bardzo przyjemną atmosferę w trakcie sesji zdjeciowej zarówno w plenerze jak i na planie. Z całego serca polecam jego usługi.
D

2024-04-21 19:25:19Danka Schwinge

Ocena: 5

Adam zawsze jest doskonale przygotowany do sesji fotograficznych. Posiada umiejętność uchwycenia najlepszej perspektywy, aby uwydatnić naturalne piękno osób, które fotografuje. Potrafi zainspirować i podpowiedzieć, jednocześnie pozostając otwarty na sugestie. Zdecydowanie polecam współpracę z Adamem!
E

2024-04-19 20:13:03EWA

Ocena: 5

Profesjonalizm i pasja ....tak można określić podejście do fotografii Adama. Każde ujęcie jest przemyślane przez co efekty są fenomenalne. Atmosfera na sesji cudowna, dużo uśmiechu i zabawy! Polecam serdecznie:)
A

2024-04-19 19:51:16Aga Warzeszka

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm przede wszystkim, a co dalej totalny luz i mnóstwo wyrozumiałości co za tym idzie podpowiedzi jak wyglądać orzystnie i co zrobić z tymi rękami:) Adam to mił, serdeczny człowiek który służy rada, pomysłem a orzede wszystkim dobrym słowem i śmiechem podczas sesji niezależnie od tego jaka ona miakaby nie być:) Kobieta, sensualna, zawodowa, produktowa jak zarówno ekstrawagancka to człowiek który ma otwarty umysł i serce:) gorąco polecam.
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie