portfolio zdjecia znany fotograf kamil-tarnawski
portfolio fotografa kamil-tarnawski fotograf krakow malopolskie

zdjęcia: 134
wyświetlenia: 241
opinie: 0

Kamil Tarnawski Fotograf Kraków

Fotografuję również w mieście: Myślenice

Nazywam się Kamil Tarnawski. Urodziłem się, mieszkam i tworzę w Krakowie. Fotografią zainteresowałem się trochę przez przypadek. Moja pasja to motoryzacja i jako mały dzieciak,kiedy tylko dostałem najtańszy aparat do ręki całą kliszę przeznaczyłem na sfotografowanie samochodów na parkingu. Potem były zdjęcia robione komórką ale zaczynałem czuć pewien rodzaju niedosyt spowodowany tym, że ich jakość nie była zadowalająca. Potem pojawiły się lepsze aparaty. Co prawda to człowiek robi zdjęcia a nie maszyna ale narzędzia trzeba mieć dobre. Od lat jestem wierny jednemu z wiodących producentów.

Jestem totalnym samoukiem . Do tego gdzie teraz jestem doszedłem sam,przeczytałem kilka poradników internetowych i jedną książkę o fotografii cyfrowej. Reszta to zdjęcia robione metodą prób i błędów.

Ściśle współpracuję z klubami motocyklowymi Ostra Jazda i MOTO CORDE. Robię sesje zdjęciowe zawsze w miłej atmosferze i staram się by osoba fotografowana czuła się jak najbardziej komfortowo. Fotografuję to co mnie zaciekawi, przyrodę,zabytki ale głównie samochody i motocykle to mój konik. Zawsze staram się patrzeć przez obiektyw od innej strony niż pozostali. Jeśli ktoś robi zdjęcia danego obiektu lub wydarzenia z pozycji A i B ja szukam możliwości z pozycji C. Dzięki temu moje zdjęcia są niepowtarzalne i zawsze wyróżniają się od innych zdjęć z tych samych sesji innych fotografów.

Zdjęcia

Wczytaj więcej zdjęć

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie