portfolio zdjecia znany fotograf adam-biernat
portfolio fotografa adam-biernat fotograf gdansk pomorskie

zdjęcia: 69
wyświetlenia: 593
opinie: 4

Adam Biernat Fotograf Gdańsk

Fotografuję również w miastach: Gdynia, Sopot, Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice

Zwiększ sprzedaż przy pomocy wysmakowanych zdjęć kulinarnych!

Cześć! Nazywam się Adam Biernat. Specjalizuję się w fotografii kulinarnej. Pracuję na terenie Trójmiasta i okolic oraz zdalnie.

Współpracuję z:

• agencjami reklamowymi • firmami z branży spożywczej • wydawnictwami książek kulinarnych • magazynami kulinarnymi • restauracjami

 

Fotografowałem dla jednych z najlepszych skandynawskich magazynów – m.in. dla islandzkiego „Fæða/Food”. Mam na swoim koncie realizacje dla marek o zasięgu globalnym, np. Herbalife. Zrealizowałem także setki sesji zdjęciowych w restauracjach. Niezależnie od tego, czy Twoja restauracja oferuje wykwintną kuchnię, czy proste domowe dania, sprawię, że na widok zdjęć serwowanych potraw nie jednemu pocieknie ślinka. A od tego już tylko krok od wizyty w Twojej restauracji.

Dowiedz się więcej i uzgodnij szczegóły. Zapraszam do współpracy!

Zdjęcia

Opinie

A

Agnieszka Noworol

Ocena: 5

Bardzo polecam!! Adam Biernat robi przepiękne, klimatyczne zdjęcia. Zamówiłam sesję zdjęciową wnętrz i jestem bardzo zadowolona, nie tylko z jakości fotografii i światła, ale z tego jak wspaniale został na zdjęciach uchwycony charakter miejsca. Cała współpraca przebiegła bardzo profesjonalnie i wg uzgodnionych terminów. Najlepszy fotograf z jakim miałam okazję pracować!
R

Radosław Landowski

Ocena: 5

Jako twórca skórzanej galanterii jeszcze nie spotkałem się z tak skrupulatnym i zaangażowanym fotografem. Adam w pełni profesjonalnie podszedł do sesji mojej skórzanej szkatułki na biżuterię. Przeprowadził ze mną rozmowę na temat moich oczekiwań wobec sesji, co chwilę proponując swoje pomysły. Idealnie wstrzelił się z charakterem zdjęć do wyglądu mojej szkatułki: kolorystyka, kompozycja, wrażenie mroku i siły – Adam wyciągnął ze szkatułki wszystko, co najpiękniejsze.
N

Natalia Gwiaździńska

Ocena: 5

Pan Adam jest bardzo utalentowanym fotografem z niezwykłym zmysłem estetycznym. Doskonale wiedział, jak dobrze zaprezentować robione przeze mnie torebki na zdjęciach. Jestem zachwycona!
T

Tomasz Okonowicz

Ocena: 5

Efekt współpracy z Panem Adamem przerósł moje oczekiwania. Zdjęcia potraw serwowanych w mojej restauracji mają niesamowity klimat. Jestem zachwycony!
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie