Agnieszka Kościelnik fotografia - Znany Fotograf Oświęcim
portfolio zdjecia znany fotograf agnieszka-koscielnik-fotografia
portfolio fotografa agnieszka-koscielnik-fotografia fotograf oswiecim malopolskie

zdjęcia: 65
wyświetlenia: 80
opinie: 3

Agnieszka Kościelnik fotografia Fotograf Oświęcim

Fotografuję również w miastach: Zator, Chrzanów, Wadowice, Kęty, Andrychów, Brzeszcze, Żarki

Pakiety cenowe

Chrzest Święty

750

Uchwyć najpiękniejsze chwile tego wyjątkowego dnia! Pakiet obejmuje reportaż fotograficzny podczas ceremonii w kościele oraz rodzinne zdjęcia po chrzcie i fotorelację z przyjęcia. Otrzymasz starannie wyselekcjonowane i obrobione zdjęcia w wysokiej jakości, które pozwolą wspominać te niezapomniane momenty przez lata. Dyskrecja, naturalne ujęcia i piękne kadry gwarantowane.

Zarezerwuj sesję

Ślub

1400

Zatrzymajcie najpiękniejsze chwile swojego ślubu cywilnego! Oferuje profesjonalny reportaż fotograficzny podczas ceremonii w urzędzie oraz plenerowe lub rodzinne zdjęcia po ślubie jak i fotorelacje z przyjęcia. Każde ujęcie jest starannie wyselekcjonowane i obrobione, aby oddać emocje tego wyjątkowego dnia. Naturalne kadry, dyskrecja i piękno wspomnień w jednym pakiecie.

Zarezerwuj sesję

Reportaż imprezy okolicznościowe (urodzinowe,rocznicowe itp.)

1200

Uwiecznijcie wyjątkowe chwile swoich urodzin, rocznic czy innych rodzinnych świąt! Oferuje profesjonalny reportaż, który uchwyci naturalne emocje, radosne gesty i niezapomniane momenty Waszej imprezy. Zdjęcia są starannie wyselekcjonowane i obrobione, gotowe do wspólnego wspominania przez lata.

Zarezerwuj sesję

Sesja narzeczeńska

180

Uchwyćcie magię Waszej miłości! Sesja narzeczeńska to okazja do naturalnych, pełnych emocji zdjęć w ulubionych miejscach i wyjątkowej atmosferze. Efektem są piękne, starannie obrobione kadry, które zachowają wspomnienia tego wyjątkowego etapu Waszego życia.

Zarezerwuj sesję

Opinie

J

2026-02-25 10:56:15Justyna

Ocena: 5

Agnieszka jest cudowna osobą,pełną pomysłów 🤗 stworzyła moje portrety, które do dzisiaj są moimi ulubionymi 🤭 współpraca z Nią to sama przyjemność i zero krępacji 🫶🏻 Jeśli szukacie fotografa, który uwieczni Wasze piękno to trafiliście to odpowiedniej osoby 🩷
D

2026-02-25 10:55:28Diana

Ocena: 5

Bardzo polecam🤩 pełen profesjonalizm, świetne podejście do dzieci,luźna atmosfera i przepiękne zdjęcia.Wspaniała pamiątka na lata😁❤️
P

2026-02-25 10:53:33Paula

Ocena: 5

Polecam z całego serca! 🩷Czuliśmy się na sesji tak swobodnie że można było pokazać prawdziwe uczucia a nie wypozowane a Agnieszka uchwyciła je w idealnym momencie.🩷 Bardzo zaangażowana, wesoła dziewczyna która również pomagała jak się ułożyć by zdjęcie wyszło perfekcyjne 🩷🩷🩷
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie