portfolio zdjecia znany fotograf agnieszka-kowal
portfolio fotografa agnieszka-kowal fotograf krakow malopolskie

zdjęcia: 23
wyświetlenia: 594
opinie: 1

Agnieszka Kowal Fotograf Kraków

Fotografuję również w miastach: Katowice, Zakopane, Bochnia, Nowa Huta, Częstochowa, Oświęcim, Bytom, Nowy Targ, Nowy Sącz, Niepołomice, Rabka Zdrój, Bukowina Tatrzańska, Śląskie, Rabka, Cała Polska, Małopolskie, Ząb

Ladetre to fotograf, który oprócz wiedzy jak nacisnąć spust, dobrze wie dzięki wieloletniej pracy w świecie online jak przedstawiać Twoją markę, Twoją firmę, Twój produkt na zdjęciach, aby zainteresować potencjalnego klienta. Ty i Twoja firma zostaniecie przedstawieni tak aby wyróżnić się spośród tysiąca innych firm, aby klient, który zobaczy Twoje zdjęcia chciał dokonać zakupu. Jako fotograf produktowy, który robi zdjęcia w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i każdym miejscu na kuli ziemskiej do celów komercyjnych, posiadam także szeroką wiedzę na temat budowy wizerunku poprzez strony internetowe, portale społecznościowe. Z praktycznego doświadczenia wiem, jakie klient ma oczekiwania, jak porusza się na FB, Instagram.ie, TT, Snapchat, dobrze wiem jak działają zaplecza portali społecznościowych i jak połączyć je ze sklepem internetowym, blogiem, dzięki czemu uzyska się spójny, jednolity wizerunek. 

Współpracuję z wieloma firmami tymi małymi i tymi dużymi:

Oriflame - tworzę dla nich wizerunek za pomocą zdjęć na Instagramie;

Atelier Bernady - reportaże z imprez, sesje fotograficzne z modelkami, zdjęcia na stronę internetową;

Motive&More - sesje z modelkami;

Lavivre - zdjęcia do sklepu internetowego, oraz na portale społecznościowe,

H2O - pomagam w wyszukiwaniu nowych klientów w świecie online,

Problem Free - Katarzyna Strzelczyk.

Opinie

A

Anna Bakalara

Ocena: 5

Fotograf z pasji! To mogę powiedzieć na pewno. Obserwuję Oriflame i każdy jest pod wrażeniem Pani zdjęć :) Jest Pani inspiracją dla nas wszystkich za co bardzo dziękuję.
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie