portfolio zdjecia znany fotograf aleksandra-urban
portfolio fotografa aleksandra-urban fotograf trojmiasto pomorskie

zdjęcia: 28
wyświetlenia: 53
opinie: 2

Aleksandra Urban Fotograf Trójmiasto

Fotografuję również w miastach: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Sopot, Wejherowo

Cześć!  Z tej strony Aleksandra, pełna pasji fotografka, gotowa uwiecznić najpiękniejsze chwile Twojego życia.​Moje podejście do fotografii opiera się na stworzeniu przyjaznej i komfortowej atmosfery, w której będziesz czuć się swobodnie i naturalnie. Razem stworzymy magiczne kadry, które podkreślą Twoją indywidualność i emocje.​Jestem nie tylko fotografką, ale także twórczą duszą, która uwielbia eksperymentować z różnymi ujęciami i stylami. Niezależnie od tego czy marzysz o romantycznym plenerze, klasycznym studiu czy nietypowej lokalizacji, jestem gotowa dostosować się do Twoich marzeń i oczekiwań.Zapraszam Cię do mojego portfolio, gdzie znajdziesz przykłady mojej dotychczasowej pracy.​Stwórzmy razem coś niepowtarzalnego!

Opinie

Y

2024-05-31 19:13:02Yelyzaveta

Ocena: 5

Sesja zdjęciowa z Aleksandrą była niesamowita! Aleksandra jest niezwykle miłą i profesjonalną osobą, co sprawiło, że cały proces przebiegał w przyjemnej atmosferze. Zdjęcia otrzymałam bardzo szybko, a ich wykonanie przerosło moje oczekiwania. Jestem zachwycona jakością i kreatywnością ujęć. Gorąco polecam Aleksandrę wszystkim, którzy szukają utalentowanego fotografa!
K

2024-05-31 18:07:25Kinga

Ocena: 5

U Oli byłam na sesji ciążowej, a efekty przerosły moje oczekiwania! Fotografka otwarta na nasze pomysły, sama też miała wiele świetnych propozycji. Bardzo polecam współpracę!
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie