portfolio zdjecia znany fotograf alicja-wardak
portfolio fotografa alicja-wardak fotograf poznan wielkopolskie

zdjęcia: 65
wyświetlenia: 961
opinie: 0

Alicja Wardak Fotograf Poznań

Fotografuję również w miastach: Koszalin, Kołobrzeg, Kołobrzeg, Bobolice, Środa Wlkp, Szamotuły, Białogard, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Swarzędz, Piotrków Trybunalski, Września, Stargard, Oborniki, Śrem, Nakło Nad Notecią, Tuchola, Murowana Goślina, Zachodniopomorskie, cała Polska jeśli warto, Cała Polska, Bydgoszcz

Specjalizuję się w fotografii ślubnej, ale oprócz tego uwielbiam robić zdjęcia bajkowe. Zajmuję się również fotografią ciążową, dziecięcą, rodzinną i kobiecą.

Zapraszam Was do stworzenia i uchwycenia wraz ze mną pięknej bajki Waszego życia.

W moich kadrach nie znajdziecie sztuczności, a jedynie niczym nie wymuszone emocje. Zatrzymuję je dla Was, abyście po sesji mogli poczuć to samo. 

Fotografia ślubna

Uzależniona od gromadzenia wspomnień, z radością pomogę Wam zachować Wasze. Jestem obok w tak ważnym i cudownym momencie Waszego życia. Wychwycę urok przygotowań, cudowność chwili wymiany obrączek, nastrojowość pierwszego tańca, czy chwil kiedy zapominacie o reszcie świata i dla siebie liczycie się tylko Wy. Unikalność chwili, maleńki uśmiech, spojrzenie czy gest mają wyjątkową moc, dzięki którym zdjęcia stają się czymś więcej. A ja mogę Wam to podarować.  

Sesje kobiece

Jako kobieta wiem, że fotografowanie siebie nie przychodzi nam tak łatwo. Ale sesja kobieca może być jedną z najpiękniejszych rzeczy w Twoim życiu. Każda z nas jest fotogeniczna, tylko często źle fotografowana. Wystarczy, że będziesz wiedziała jak chcesz być ujęta na zdjęciach, a ja zajmę się resztą. Nie będzie to zwykła sesja, tylko taka specjalna dla Ciebie. Z pazurem lub delikatna i subtelna. Poczujesz się wyjątkowo oraz kobieco.  

Sesje bajkowe

Bajkowa sesja jest spełnieniem marzeń o krainie wróżek, leśnych duchów, Nibylandii. Otwórz się na swobodę marzeń i inny świat. W trakcie sesji ze mną możesz stać się kim chcesz, uchwycę wszystko co bajkowe i cudowne. Nie ma ograniczeń. Zrealizujemy Wasze skryte na dnie serca marzenia o magicznym świecie. Sprawię, że poczujecie się jak księżniczki z bajki. 

Dowiedz się więcej i umów się na sesję!    

Fotografia jest moim instrumentem do tworzenia Waszych historii pisanych zdjęciami.

Zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie