portfolio zdjecia znany fotograf andrzej-car
portfolio fotografa andrzej-car fotograf gdynia pomorskie
https://andcar53.wixsite.com/andrzejcar strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 76
wyświetlenia: 1153
opinie: 2

Andrzej Car Fotograf Gdynia

Fotografuję również w miastach: Sopot, Gdańsk, Rumia, Reda, Pruszcz Gdański, Wejherowo

"Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim"/Ansel Adams/ 

Pracuję w miastach: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo.

Zajmuje się profesjonalnie fotografią. Jestem absolwentem Studium Fotografii Artystycznej w Gdańsku (Dział Muzeum Narodowego w Gdańsku). Oferuję profesjonalne sesje zdjęciowe: plenerowe, studyjne, w mieszkaniu,  portrety (kolor, B/W). Portret nie ogranicza się do zdjęcia twarzy, zdjęcie może przedstawiać całą sylwetkę modelki. Udany, artystyczny portret opowiada o człowieku, jego charakterze, osobowości, zainteresowaniach lub pracy. Ktoś, kto patrzy na Twój portret, chce zobaczyć istotę Twojego charakteru, zobaczyć kim w rzeczywistości jesteś. Dobry fotograf potrafi pokazać Twoją najlepszą stronę, głębię osobowości. Ma czas by Ciebie poznać i znaleźć  to, co najlepsze. Tak wykonane fotografie to niebanalny sposób na zatrzymanie czasu, oryginalny pomysł na upominek dla kogoś bliskiego, szansa na umieszczenie swego wspaniałego wizerunku na stronach internetowych. Portret stworzony przez profesjonalnego fotografa pozwoli na uwiecznienie Twojej niepowtarzalnej urody i wyjątkowości. Po sesji fotograficznej najlepsze wybrane zdjęcia będą retuszowane i przygotowywane do wykonania wysokiej jakości odbitek.  Klient nie otrzymuje żadnych nieprzygotowanych fotografi,i a wszelkie niedoskonałości staram się usunąć.

 

Stale współpracuję z profesjonalną wizażystką i stylistką: https://www.facebook.com/dorota.majcher.makeup.artist

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej

 tel. 512-252-879

Zdjęcia

Treść dostępna tylko dla osób pełnoletnich.

Potwierdź, że masz ukończone 18 lat.

fotograf gdynia andrzej-car portfolio nagie zdjecia aktu nude

Akt

Treść dostępna tylko dla osób pełnoletnich.

Potwierdź, że masz ukończone 18 lat.

fotograf gdynia andrzej-car portfolio nagie zdjecia aktu nude

Akt

Opinie

K

2024-02-04 18:55:56Kamila K

Ocena: 5

Współpracuję z Andrzejem od już ponad 10 lat. Początkowo w formule prywatnej przy portretach, teraz w formule biznesowej i zdjęciach wizerunkowych. Jestem pod wrażeniem tak atmosfery pracy - czas mija szybko, w swobodzie, fajnych pomysłach, bardzo dużej życzliwości jak i efektów - Andrzej robi wszystko o co poproszę, ale efekty jakie dostarcza przekraczają moje wyobrażenia. Praca ze światłem to majstersztyk, zdjęcia wychodzą pełne głębi, klimatu, opowiadają historię... a ja nie jestem profesjonalną modelką;) Z dużą wdzięcznością i zadowoleniem ze współpracy polecam:)
A

2023-12-13 11:47:46Artur H

Ocena: 5

Fotograf posiadający bardzo ważną umiejętność - sprawia że osoby, które pierwszy raz stoją przed kamerą bardzo szybko przestają się stresować, współpraca z Panem Andrzejem przerosła nasze oczekiwania i z pełną odpowiedzialnością polecam do sesji narzeczeńskich. Rozmaite tła, scenerie, ujęcia. Jakość zdjęć jest niesamowita, kolory są idealnie dopasowane i ciężko nie odnieść wrażenia że zdjęcia to pasja Pana Andrzeja. Bez zawachania polecam
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie