portfolio zdjecia znany fotograf ania-kolatorska
portfolio fotografa ania-kolatorska fotograf warszawa mazowieckie

zdjęcia: 45
wyświetlenia: 4
opinie: 0

Ania Kolatorska Fotograf Warszawa

Fotografuję zawodowo już od ponad 15 lat, mam za sobą setki współprac nad projektami fotograficznymi, filmowymi i graficznymi.

Jestem absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej, na kierunku Obraz Multimedialny - Fotografia.

Specjalizuję się w fotografii biznesowej i reportażowej, jednak nie jest to jedyny obszar w którym się odnajduję. Często wykonuję zdjęcia rodzinne, podróżnicze (architektura i krajobrazy) oraz kulinarne.

Pracuję z osobami nie posiadajacymi doświdczenia w pozowaniu przed obiektywem. Moim celem jest zapewnienie swobodnej atmosfery i merytorycznego wsparcia w technikach pozowania, co pozwala osiągnąć wyjatkowe efekty.

Dzięki mojemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu w zaledwie kilka minut nawet najbardziej nieśmiałe osoby zyskują dużą pewność siebie przed moim obiektywem.

Poza fotografią zajmuję się też tworzeniem filmów. Wywiady ze specjalistami, wewnętrzne filmy dla korporacji, filmy promujące małych przedsiębiorców, instruktażowe, warsztatowe czy nagrania na social media. Tworzę grafiki, rysunki, retuszuję a także animuję elementy graficzne na potrzeby filmowe.

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie