Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, które otrzymaliśmy od Ani! Totalnie nasz klimat, zdjęcia są subtelne, miejsce i kadry starannie dobrane. Ania potrafi świetnie podpowiedzieć, ale jednocześnie zostawia przestrzeń na naturalność i własne emocje. Sesja przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Dziękujemy serdecznie Aniu, robisz fantastyczną robotę!
J
2025-08-19 20:53:51Jarek
Ocena: 5
Bardzo profesjonalna sesja z kreatywnym podejściem i wieloma fajnymi pomysłami 👍Byłem mega zadowolony z efektów, bardzo polecam