portfolio zdjecia znany fotograf anna-morawska-studio-fotografka
portfolio fotografa anna-morawska-studio-fotografka fotograf krakow malopolskie

zdjęcia: 164
wyświetlenia: 284
opinie: 0

Anna Morawska Studio Fotografka Fotograf Kraków

Fotografuję również w miastach: Skała, Ojców, Zielonki, Wieliczka, Zakopane, Nowa Huta, Niepołomice

Cześć!

Cieszę się, że odwiedzasz moją stronę. Poznaj mnie i moje studio bliżej. Mam na imię Anna, jestem żoną, artystką ciągle chodzącą z głową w chmurach, a z wykształcenia jestem grafikiem i fotografem. Kocham sztukę, góry i gwiazdy oraz uwielbiam robić zdjęcia – najlepiej jeśli mogę to wszystko połączyć. Największą przyjemność sprawiają mi zwykłe rzeczy: czas spędzony z bliskimi, wieczorny wypoczynek na balkonie, tworzenie pięknych rzeczy oraz podróże w nieznane miejsca.

Codzienność w studio

Na co dzień zajmuję się fotografią i retuszem zdjęć. Specjalizuję się głównie w portretach i fotografii produktowej. Mieszkam w Krakowie, więc tu najczęściej fotografuję i pracuję. Mam też swoje studio koło Ojcowa – kilka kilometrów od Krakowa. Fotografuję też w całej Polsce więc sesję możemy wykonać, gdzie tylko chcesz – w górach, nad morzem i za granicą. Znajdziesz u mnie zdjęcia pełne emocji, delikatności, koloru i ciepłego, naturalnego światła. Wykonuję zdjęcia pełne ekspresji ale również nostalgiczne i spokojne. Wybieram urokliwe i piękne scenerie. Uwielbiam styl rustykalny, boho i vintage. Lubię pastelowe kolory, kwiaty, suche trawy i piękne zachody słońca. W moim repertuarze jest też miejsce na zdjęcia modowe i flatlay. Podchodzę do fotografii z wyjątkową starannością, wrażliwością i precyzją na etapie ich wykonywania jak i postprodukcji.

Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Lubię poznawać nowych ludzi i kocham uwieczniać ulotne chwile na fotografiach. Jest to bardzo miłe być tam, gdzie celebrujesz niezapomniane chwile radości i wzajemnej miłości. Będę czuła się wyróżniona fotografując Ciebie i Twoja rodzinę w sposób, który odda osobowość, naturalny uśmiech i uczucia. 

Tak samo jak ja uwielbiasz zdjęcia?

Zdjęcia są ponadczasowe więc jeśli styl moich fotografii odpowiada Twojej estetyce, to zapraszam Cię na sesje zdjęciową. Będę szczęśliwa mogąc zilustrować Twoją historię moimi kadrami. Kocham to co robię i będzie mi niezmiernie miło zorganizować dla Ciebie sesję. Zdjęcia są najlepszym sposobem żeby pokazać najbliższym niezwykłą codzienność minionych chwil.

Zachęcam Cię również do czytania mojego bloga , na którym umieszczam to, co dla mnie ważne i szczególne. Mam nadzieję, że spędzisz tu wartościowe chwile i znajdziesz coś dla siebie..

Do zobaczenia!

Zdjęcia

Wczytaj więcej zdjęć

Pakiety cenowe

Mini

199

Idealny pakiet podstawowy sesji rodzinnych, dla zakochanych i sesji kobiecych

Pakiet obejmuje:

  • ■ 5 zdjęć po profesjonalnej obróbce graficznej
  • ■ 5 odbitek w formacie 15x21 cm na matowym papierze doskonałej jakości
  • ■ 30 minutowa sesja zdjęciowa

Zobacz zdjęcia

Standartd

299

Pakiet obejmuje:

  • ■ 10 zdjęć po profesjonalnej obróbce graficznej
  • ■ 10 odbitek w formacie 15x21 cm na matowym papierze doskonałej jakości
  • ■ 1 godzinna sesja zdjęciowa z możliwością zmiany stylizacji

Zobacz zdjęcia

Max

499

Pakiet obejmuje:

  • ■ 20 zdjęć po profesjonalnej obróbce graficznej
  • ■ 20 odbitek w formacie 15x21 cm na matowym papierze doskonałej jakości
  • ■ 2 godzinna sesja zdjęciowa z możliwością zmiany stylizacji

Zobacz zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie