portfolio zdjecia znany fotograf anna-potepa-photography
portfolio fotografa anna-potepa-photography fotograf krakow malopolskie

zdjęcia: 63
wyświetlenia: 451
opinie: 0

Anna Potępa Photography Fotograf Kraków

Fotografuję również w miastach: Oświęcim, Tarnów, Wadowice, Wieliczka, Myślenice, Nowy Sącz, Zakopane, Bochnia, Olkusz

Jeśli potrzebujesz kogoś kto uwieczni najważniejsze chwile w Twoim życiu to zapraszam do współpracy. Z pewnością spędzimy miło czas i stworzymy wspaniałą pamiątkę.

Zajmuję się profesjonalną fotografią ślubną. Oferuję kilka pakietów cenowych tak aby każdy mogł dopasować pakiet do swoich oczekiwań. Każdy pakiet obejmuje zdjęcia w wersji elektronicznej oraz na personalizowanym pendrive, fotoksiążkę oraz odbitki. W celu uzyskania szczegółowej oferty ślubnej proszę o kontakt telefoniczny lub przez e-mail.

Tworzę również profesjonalne sesje zdjęciowe w plenerze oraz fotoreportaże z uroczystości rodzinnych oraz imprez okolicznościowych, prowadzę również mobilne studio fotograficzne z dojazdem do klienta.

Oferuję:

- sesje rodzinne

- sesje ciążowe 

- sesje noworodkowe 

- sesje dziecięce

- sesje z końmi

- sesje narzeczeńskie

- sesje kobiece

- fotoreportaże z wydarzeń, eventów

- sesje urodzinowe

- sesje biznesowe

- sesje z wieczoru panieńskiego

- sesje z pirotechniką (świece dymne, race, wulkany) 

- fotoreportaż z chrztu świętego 

- fotoreportaż z pierwszej komunii świętej

- fotoreportaż z urodzin

- reportaż z ślubu cywilnego

- fotoreportaże z innych imprez okolicznościowych

- bony prezentowe na każdy rodzaj sesji. 

Prezentowane poniżej pakiety cenowe dotyczą wyżej wymienionych rodzajów sesji.

W celu uzyskania oferty ślubnej proszę o kontakt telefoniczny lub przez e-mail.

Pełne moje portfolio oraz więcej informacji na stronie internetowej, facebooku oraz instagramie.

Zdjęcia

Pakiety cenowe

Pakiet Mini

250

Pakiet obejmuje sesję, z której klient otrzymuje 10 wybranych zdjęć poddanych obróbce przesyłanych w formie elektronicznej, dojazd na terenie Krakowa i okolic. Zdjęcia do obróbki klient wybiera spośród wszystkich zrobionych podczas sesji.

Pakiet Podstawowy

350

Pakiet obejmuje sesję, z której klient otrzymuje 20 wybranych zdjęć poddanych obróbce przesyłanych w formie elektronicznej i na płycie DVD, 2(w formacie 20x30cm) lub 4(w formacie 15x21cm) z wybranych zdjęć w formie wydruku, oraz dojazd na terenie Krakowa i okolic. Zdjęcia do obróbki klient wybiera spośród wszystkich zrobionych podczas sesji.

Pakiet Średni

450

Pakiet obejmuje sesję, z której klient otrzymuje 40 wybranych zdjęć poddanych obróbce przesłanych w formie elektronicznej i na płycie DVD, 4 (w formacie 20x30cm) lub 8 (w formacie 15x21cm) z wybranych zdjęć w formie wydruku, oraz dojazd na terenie Krakowa i okolic. Zdjęcia do obróbki klient wybiera spośród wszystkich zrobionych podczas sesji.

Pakiet Duży

550

Pakiet obejmuje sesję, z której klient otrzymuje 60 wybranych zdjęć poddanych obróbce przesłanych w formie elektronicznej i na płycie DVD, 7 (w formacie 20x30cm) lub 14(w formacie 15x21cm) z wybranych zdjęć w formie wydruku, oraz dojazd na terenie Krakowa i okolic. Zdjęcia do obróbki klient wybiera spośród wszystkich zrobionych podczas sesji.

Pakiet Mega

700

Pakiet obejmuje sesję, z której klient otrzymuje 100 wybranych zdjęć poddanych obróbce przesłanych w formie elektronicznej i na płycie DVD, 12 (w formacie 20x30cm) lub 24(w formacie 15x21cm) z wybranych zdjęć w formie wydruku, oraz dojazd na terenie Krakowa i okolic. Zdjęcia do obróbki klient wybiera spośród wszystkich zrobionych podczas sesji.

Pakiet Max

1000

Pakiet obejmuje sesję, z której klient otrzymuje 150 wybranych zdjęć poddanych obróbce przesłanych w formie elektronicznej i na płycie DVD, 20 (w formacie 20x30cm) lub 40(w formacie 15x21cm) z wybranych zdjęć w formie wydruku, oraz dojazd na terenie Krakowa i okolic. Zdjęcia do obróbki klient wybiera spośród wszystkich zrobionych podczas sesji.

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie