Miałem przyjemność skorzystać z usług fotograf Anny Syski podczas chrzcin mojej córki i z pełnym przekonaniem mogę ją polecić.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego – foto książka została wykonana z dużą dbałością o szczegóły, pendrive dostarczony w eleganckim opakowaniu, a same wydruki cechują się naprawdę wysoką jakością. Zdjęcia pięknie oddają emocje i wyjątkowy charakter tego dnia.
Pani Anna to osoba bardzo profesjonalna, a jednocześnie niezwykle sympatyczna – kontakt był bezproblemowy na każdym etapie współpracy.
Z pewnością jeszcze skorzystamy z jej usług w przyszłości. Serdecznie polecam!
Z całego serca polecamy panią Annę Syski – fotografa z prawdziwym talentem i duszą artysty. Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z nią podczas chrztu naszej córeczki Mai i nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej osoby do uwiecznienia tego wyjątkowego dnia.
Pani Ania to kwintesencja profesjonalizmu – punktualna, dyskretna, a jednocześnie zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Już od pierwszych chwil – podczas przygotowań w naszym domu – potrafiła uchwycić emocje i detale, nie zakłócając przy tym naturalnego rytmu wydarzeń. W kościele była niemal niewidzialna, a mimo to stworzyła przepiękną dokumentację wszystkich najważniejszych momentów.
Sesja zdjęciowa po uroczystości przebiegła sprawnie i z wyczuciem – nasza córeczka ma teraz cudowne zdjęcia z każdym z gości, a my – pamiątkę, do której będziemy wracać przez lata. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania: elegancka fotoksiążka, spersonalizowane pudełeczko z pendrivem i odbitkami najwyższej jakości – wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe.
Pani Aniu, dziękujemy za serce, które wkłada Pani w swoją pracę. To nie tylko zdjęcia – to emocje, wspomnienia i magia zamknięta w kadrach. Z radością wrócimy do Pani przy kolejnych rodzinnych okazjach i polecamy każdemu, kto marzy o wyjątkowej pamiątce z ważnych chwil życia.
Polecamy! Cudowna osoba, piękne zdjęcia. Jesteśmy zachwyceni podejściem do klienta, profesjonalizmem i jakością zdjęć. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli możliwość współpracy :)
Bardzo polecamy!! 🤗 Wyjątkowo miła, pogodna, wyrozumiała i cierpliwa osoba...a przy naszej gromadce (piątka małych modeli;)) to bardzo ważne. Przy tym profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z pewnością wrócimy.