portfolio zdjecia znany fotograf barbara-fuchs-fotografia
portfolio fotografa barbara-fuchs-fotografia fotograf rybnik slaskie

zdjęcia: 123
wyświetlenia: 286
opinie: 0

Barbara Fuchs Fotografia Fotograf Rybnik

Fotografuję również w miastach: Wodzisław Śląski, Żory, Mikołów, Łaziska Górne, Knurów, Radlin, Czerwionka-Leszczyny, Kamień, Rydułtowy

Hej!

Mam na imię Basia i nie wyobrażam sobie życia bez fotografii. Uwielbiam naturalne kadry pełne emocji, dlatego podczas sesji nie każę się sztucznie uśmiechać, lecz zapraszam do zabawy, interakcji między modelami. Kocham fotografię dziecięcą, rodzinną, portrety oraz reportaże z różnych okoliczności - chrzest, komunia, panieńskie, urodziny czy skromne przyjęcie weselne. Nie lubię rekwizytów, ani sztucznych scenek studyjnych. Na uroczystościach staram się być niezauważalna, jednocześnie łapiąc całą gamę emocji i najważniejsze momenty wraz z detalami, co da wam pełny obraz imprezy, do którego będziecie wracać do końca swojego życia :)

Wykonuję również fotografię biznesową w stylu lifestyle - potrzebujesz naturalne kadry odzwierciedlające Ciebie w pracy - zapraszam do kontaktu. Mam specjalną ofertę dla osób, które na cele mediów społecznościowych potrzebują kontynuację współpracy.

Serdecznie zapraszam!

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Wczytaj więcej zdjęć

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie