portfolio zdjecia znany fotograf barbara-fuchs-fotografia
portfolio fotografa barbara-fuchs-fotografia fotograf rybnik slaskie

zdjęcia: 141
wyświetlenia: 329
opinie: 1

Barbara Fuchs Fotografia Fotograf Rybnik

Fotografuję również w miastach: Wodzisław Śląski, Żory, Mikołów, Łaziska Górne, Knurów, Radlin, Czerwionka-Leszczyny, Kamień, Rydułtowy

Hej!

Mam na imię Basia i nie wyobrażam sobie życia bez fotografii. Uwielbiam naturalne kadry pełne emocji, dlatego podczas sesji nie każę się sztucznie uśmiechać, lecz zapraszam do zabawy, interakcji między modelami. Kocham fotografię dziecięcą, rodzinną, portrety oraz reportaże z różnych okoliczności - chrzest, komunia, panieńskie, urodziny czy skromne przyjęcie weselne. Nie lubię rekwizytów, ani sztucznych scenek studyjnych. Na uroczystościach staram się być niezauważalna, jednocześnie łapiąc całą gamę emocji i najważniejsze momenty wraz z detalami, co da wam pełny obraz imprezy, do którego będziecie wracać do końca swojego życia :)

Wykonuję również fotografię biznesową w stylu lifestyle - potrzebujesz naturalne kadry odzwierciedlające Ciebie w pracy - zapraszam do kontaktu. Mam specjalną ofertę dla osób, które na cele mediów społecznościowych potrzebują kontynuację współpracy.

Serdecznie zapraszam!

Zdjęcia

Wczytaj więcej zdjęć

Opinie

K

2024-05-27 14:12:23Kinga

Ocena: 5

Praca z Panią Barbarą to była czysta przyjemność. Nie tylko te kilkadziesiąt minut sesji, ale cały proces: od planowania terminu, miejsca i strojów, aż po wybór ostatecznych kadrów. Cały ten czas wypełniony był życzliwością, zrozumieniem i profesjonalnymi radami, które to pozwoliły nam porzucić stres i po prostu cieszyć się naszą pierwszą wspólną sesją rodzinną. Trzeba też dodać, że Pani Fotograf wykazała się niezwykłą cierpliwością w oczekiwaniu na naszą ostateczną decyzję co do ulubionych zdjęć. Trochę nam to zajęło, ale proszę zrozumieć! Jak można wybrać garstkę fotografii, kiedy każda z kilkudziesięciu jest piękna i wyjątkowa? No i tutaj również wielkie brawa, bo cała nasza ekipa była zachwycona końcowymi efektami, co nie jest rzeczą łatwą. Szczerze mówiąc, do niedawna myślałam, że niemożliwą XD. Dlatego serdecznie polecam współpracę z Panią Barbarą i jeszcze raz dziękuję za wspaniale spędzony czas i utrwalenie tych pięknych chwil.
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie