portfolio zdjecia znany fotograf bmb-dron
portfolio fotografa bmb-dron fotograf warszawa mazowieckie

zdjęcia: 16
wyświetlenia: 830
opinie: 0

BMB DRON Fotograf Warszawa

Fotografuję również w miastach: Kraków, Toruń, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz , Gdańsk, Lublin, Kielce

Zajmujemy się produkcją filmową od początku do końca.  Chętnie współpracujemy przy wielu ciekawych projektach filmowych. Wykonujemy ujęcia dronami, jesteśmy operatorami kamer filmowych, jeździmy z kamerą na samochodzie, kręcimy filmy ze stabilizatorów i gimbali, używamy GoPro, slidera, aparatów i kamer SONY oraz i innych nowinek technologicznych pozwalających uchwycić ujęcie z wyjątkowej perspektywy. Zajmujemy się również montażem video, filmów reklamowych, promocyjnych, korporacyjnych, oraz kompleksową obsługą video marketingu dla firm.   

Wykonujemy sesje zdjęciowe z drona oraz z aparatu, na terenie Warszawy i okolic, jak również w całej Polsce. Współpracujemy z architekatami Robimy zdjęcia i filmy nieruchomości z drona.Nasze główne specjalizacje to filmowanie i fotografia powietrzna.

Nasze główne pola działalności. Filmowanie i wykonywanie ujęć do filmów z kamery na gimbalu, z deskorolki elektrycznej, stadycam, ujęć z samochodu, motorówki, samolotu. Fotografia produktowa, biznesowa, komercyjna oraz relacje z eventów i wydarzeń. Profesjonalny i nowoczesny montaż filmów uwzględniający najnowsze trendy i techniki montażu, animacji, VFX, CGI, i wiele więcej. 

Wykonujemy różne sesje zdjęciowe zarówno klasyczne w studio jak i w plenerach. Najczęściej fotografujemy obiekty budowlane, eventy, architekturę, krajobrazy, wydarzenia sportowe, piękne miejsca , panoramy miasta i natury, akweny, ludzi podczas pracy oraz relaksu. Robimy zdjęcia biznesowe i korporacyjne.  Wykonujemy zdjęcia do wizualizacji dla biur architektonicznych. Przegotowujemy zdjęcia do katalogów, a także do wydruku wielkoformatowego. Wykonujemy zdjęcia sferyczne 360, modele 3D, ortofotomapy i wiele innych rodzajów zdjęć z ziemi i z powietrza.

Pakiety cenowe

Zdjęcia z drona architektury

800

Chętnie wykonamy zdjęcia do wizualizacji, zdjęcia do prezentacji architektonicznej, zdjęcia techniczne, budowlane.

Pakiet obejmuje:

  • do 30 zdjęć z drona DJI MAVIC 3 CINE

Zobacz zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie