portfolio zdjecia znany fotograf cyfrowe-studio-foto-wideo-dariusz-wika
portfolio fotografa cyfrowe-studio-foto-wideo-dariusz-wika fotograf miedzyrzecz
http://studio-fotowideo.pl strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 38
wyświetlenia: 37
opinie: 0

Cyfrowe Studio Foto-Wideo Dariusz Wika Fotograf Międzyrzecz

Fotografuję również w miastach: Zielona Góra, Słubice, świebodzin, Sulęcin, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Sulechów, Gubin, Krosno Odrzańskie

Witam serdecznie przyszłych małżonków !

Jeśli przeglądasz nasz profil to bardzo nam miło z tego powodu !Firma Cyfrowe Studio Foto-Wideo to firma z wieloletnim doświadczeniem.Charakteryzuje nas : Profesjonalizm , zaangażowanie , zadowolenie klienta !

Oferujemy Państwu usługi fotografowania i filmowania różnych uroczystości .Specjalizujemy się głównie w ślubach i weselach .

Zapraszam do korzystania z naszej promocji : FOTO + WIDEO = UJĘCIA Z DRONA GRATIS !

Wszystkie zdjęcia oddajemy państwu na pendrive.

Zdjęcia są starannie wyselekcjonowane z wielu zdjęć wykonanych podczas uroczystości , które poddajemy cyfrowej obróbce na profesjonalnym sprzęcie i oprogramowaniu Photoshop CS6.

Plener ślubny realizujemy przeważnie w innym dniu niż dzień ślubu, ale jeśli państwo sobie życzą może być to także ten sam dzień w którym odbywa się ślub .

Oferujemy też albumy ,fotoksięgi , Canvas, zaproszenia ślubne, etykiety na alkohol, winietki ślubne .

Wydruki odbitek to gwarancja doskonałej jakości .Plener ślubny organizujemy w kraju lub za granicą o dowolnej tematyce. Sugestie z Państwa strony bardzo mile widziane .

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasz film lub zdjęcia po wielu latach będą sentymentalną podróżą do najpiękniejszych chwil Państwa życia.

Nasze doświadczenie pozwoli nam stworzyć pamiątkę dla Państwa na całe życie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem najnowszej generacji, który rejestruje najwyższą jakość dźwięku i obrazu.

Filmujemy techniką DSLR .Chcąc zapewnić najwyższy poziom usług, przy filmowaniu używamy kamer cyfrowych Sony oraz aparatów Canon mark III 5 D z jasnymi obiektywami , a materiał rejestrujemy w jakości HD, Full HD i 4 K.

Dysponujemy zewnętrznymi systemami rejestracji dźwięku ZOOM H4n, dzięki czemu słyszalny dźwięk jest czysty i wyraźny .

Do filmowania wykorzystujemy różnego rodzaju stabilizatory flycam , slidecamera, monopody itp.Do filmowania ujęć z wysokości wykorzystujemy drona .

Zatrzymujemy dla Was czas, uwieczniamy emocje i przywracamy wspomnienia po to, byście nawet po kilku latach mogli przypomnieć sobie te wspaniałe chwile.Zwracamy uwagę na ważne szczegóły i z przyjemnością realizujemy wizje swoje, oraz naszych klientów.

Każdy pomysł, można kreatywnie wykorzystać.Najważniejsze dla nas są Wasze uczucia oraz zadowolenie.

Posiadamy odpowiednie przygotowanie w zakresie wideofilmowania i fotoreportażu w czasie uroczystości religijnych oraz posiadamy stosowne dokumenty i zezwolenia na filmowanie i fotografowanie celebracji liturgicznych wydane przez Kurię Zielonogórską .

Zakres pracy

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie