portfolio zdjecia znany fotograf cyfrowelove
portfolio fotografa cyfrowelove fotograf gdansk pomorskie

zdjęcia: 18
wyświetlenia: 49
opinie: 0

CyfroweLove Fotograf Gdańsk

Fotografuję również w miastach: Gdynia, Sopot, Władysławowo, Puck, Olsztyn, Bydgoszcz , Toruń, Warszawa, Wejherowo

Hej!

Miło Was widzieć. Jesteśmy parą fotografów, z zamiłowaniem również do obrazów ruchomych. Aneta specjalizuje się w fotografii ślubnej i rodzinnej, Robert w fotografii sportowej i video. Chętnie podejmiemy się ciekawych i nietuzinkowych projektów, kochamy wyzwania!

Aneta, znana również jako „ciocia z aparatem”, albo „ciocia aparatka”. Swoją przygodę zaczynałam 15 lat temu, od fotografii ślubnej i modowej, jednak bardzo szybko klienci zaczęli pytać o sesje dziecięce. W ten oto sposób zostałam fotografem noworodkowym, dziecięcym i rodzinnym. Mam bardzo dobry kontakt z maluchami, a praca z nimi sprawia mi ogromną satysfakcję i frajdę. Zawsze staram się, aby atmosfera na sesji była miła i bezstresowa, dzięki temu bardzo szybko zdobywam zaufanie najmłodszych modeli. Moje motto brzmi: „rób, to co kochasz, kochaj, to co robisz”!

Robert, podczas reportażu jest moim wsparciem fotograficznym, uzupełniamy się, tworząc zgrany duet. Kiedy nie fotografuje, odpowiada za obsługę kamery i drona. Zdecydowanie woli ruch i dynamikę. Lubi, kiedy przed obiektywem dużo się dzieje. Nieważne co robimy, zawsze angażuje się w 100% w każdy projekt.

Pracujemy głównie na terenie województwa pomorskiego, na sesje zapraszamy w okolice półwyspu i trójmiasta. Na większe imprezy rodzinne dojeżdżamy dalej, chętnie odwiedzimy Warszawę czy Łódź, więc jeśli trafiliście do nas np. z polecenia, a mieszkacie w Toruniu, piszcie śmiało. Zobaczymy, co da się zrobić!

A jeśli chcecie, abyśmy sfotografowali i sfilmowali Wasze wesele, dojedziemy nawet na drugi koniec Polski! Lubimy podróżować!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią i ofertą.

Do zobaczenia!

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie