POLECAMY
Zdjęcia: 125

kingart

Fotograf wydarzeń sportowych Dąbrowa Górnicza

fotografia sportowa, produktowa, biznesowa, eventowa, okolicznościowa i wiele więcej:) obszar działania cała Polska

Fotografuję w miastach: Kraków, Kielce, Warszawa, Wrocław, Poznań i 200 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia sportowa Dąbrowa Górnicza

portfolio fotografa jan-ulicki fotograf krakow malopolskie
Zdjęcia: 20

Jan Ulicki

Fotograf wydarzeń sportowych Dąbrowa Górnicza

Jestem fotografem przede wszystkim krajobrazowym i eventowym :) Działam głównie w Krakowie, ale z racji mobilności dojadę i dolecę wszędzie gdzie potrzeba :) W komercyjnej fotografii najlepiej czuję się w reportażach z eventów i wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na swoim koncie mam pracę m.in. dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, marek takich jak Tauron, Pepsi, Lays, Tesco. Fotografowałem takie wydarzenia jak Światowe Dni Młodzieży, Kraków Live Festival, Finał Ligi Europy, Mecze Reprezentacji Polski czy też Verva Street Racing. Od kilku lat jestem głównym fotografem na Festiwalach Kolorów w całej Polsce. Swoje doświadczenie w pracy z ludźmi przekładam także na fotografię okolicznościową w postaci ślubów (pod marką Weddwoje) , chrztów, wieczorów panieńskich czy innych, dowolnych sesji plenerowych. Z racji zamiłowania do krajobrazów znam wiele pięknych miejscówek nadających się na nietuzinkowe kadry. Nawiązując do krajobrazów polecam się także na współpracę przy tworzeniu bazy zdjęć szeroko pojętej atrakcyjności danych regionów. Sprzedaję także swoje kadry w formie wydruków, fotoobrazów czy tapet, co może nadać wdzięku wnętrzom zarówno w domu jak i przestrzeniach użytkowych.Posiadam także drona, filmując i fotografując z powietrza. Wszystko jest podparte Świadectwem Kwalifikacji z PAŻP jako pilot BSP....Zobacz więcej

Fotografuję w miastach: Kraków, Pińczów, Warszawa, Bukowina Tatrzańska, Czerwionka-Leszczyny i 14 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia sportowa Dąbrowa Górnicza

portfolio fotografa laszor-studio fotograf katowice slaskie
Zdjęcia: 46

laszor_studio

Fotograf wydarzeń sportowych Dąbrowa Górnicza

Fotografią zajmuję sie odkąd pamiętam. Dwa lata temu moja pasja stała się również moim źródłem zarobku. Aktualnie uczęszczam do liceum. Zajmuję się głównie fotografią reportażową, sportową oraz produktową.

Fotografuję w miastach: Katowice, Sosnowiec, Siewierz, Dąbrowa Górnicza, Będzin i 1 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia sportowa Dąbrowa Górnicza

Aktualnie wyświetlana lista fotografów

Fotografia sportowa Dąbrowa Górnicza

Jesteś fotografem wykonującym Zdjęcia z Imprez Sportowych w Dąbrowie Górniczej lub reprezentujesz studio fotograficzne z Dąbrowy Górniczej i chcesz promować swoje zdjęcia w nowych miejscach? Nie czekaj, dołącz do nas i zaprezentuj swoje portfolio za darmo dla tysięcy osób właśnie szukających Fotografów Sportowych z Dąbrowy Górniczej. Być może ktoś teraz szuka właśnie Ciebie. Zapraszamy!