najlepszy znany zdjecie w tle fotograf justyna-tomczak
POLECAMY portfolio justyna-tomczak fotograf lodz lodzkie

zdjęcia: 276
wyświetlenia: 272
komentarze: 0

Justyna Tomczak Fotograf Łódź

Z zaangażowaniem utrwalam czas na zdjęciach, z empatią pomagam uchwycić tu i teraz, z otwartością przyjmuję nowe wyzwania fotograficzne. 

Witaj! nazywam się Justyna i jestem fotografem specjalizującym się w fotografii portretowej. Zanim jednak zajęłam się fotografią musiałam przejść długą drogą, która mnie do niej doprowadziła. Z perspektywy czasu myślę, że jakaś nieświadoma siła ciągnęła mnie w tym kierunku i sprawiła, że do moich rąk wzięłam aparat. Poznajcie moją historię.

Planowałam zwykłe życie, a moim marzeniem była praca w dowolnej instytucji kultury. Były to marzenia związane z moim wykształceniem: skończyłam Historię sztuki i Antropologię Kulturową na Uniwersytecie Łódzkim. Studia były ciekawe i rozwijające, nic więc dziwnego, że planowałam karierę zawodową będącą ich przedłużeniem. Wszystko na to wskazywało… Zaraz po ich skończeniu pisałam dla pism branżowych, jak „Kalejdokop”, „Magazyn Sztuki”, „Artluk” czy „Techne” i zaczęłam pracę w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Siłą rzeczy miałam więc ciągle styczność ze sztuką. A gdyby tego było mało, zajmowałam się też organizowaniem wystaw na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, zresztą – organizuję je nadal młodym twórcom, w łódzkiej klubokawiarni Pop'n'Art.

W teatrze pracowałam przez sześć lat. Było to dość czasu, by zrozumieć, że moje powołanie i cel są jednak gdzie indziej, choć nadal blisko sztuki. Zaczęło się niewinnie, w ramach moich obowiązków zaczęłam dokumentować wydarzenia w teatrze. Robiłam zdjęcia do wielu spektakli, reportaże z premier i prapremier, fotografowałam warsztaty edukacyjne, wernisaże, wystawy, spektakle premierowe, różnego rodzaju uroczystości. Robiłam też zdjęcia portretowe na potrzeby wywiadów, do folderów promujących premiery i prapremiery, do afiszy teatralnych.

Dzięki pracy w teatrze nauczyłam się fotografii teatralnej, reportażowej i portretowej. W miarę zdobywania doświadczenia z aparatem coraz bardziej mnie to wciągało, aż w końcu fotografia pochłonęła mnie całkowicie. I doprowadziła do decyzji o otworzeniu własnej firmy, o rozpoczęciu przygody na całe życie.

Teraz zapisuję emocje, ważne chwile, obrazy, których nie sposób wyrazić słowami. Na co dzień zajmuję się zdjęciami portretowymi, zwłaszcza czarno-białymi – to moja największa pasja. Poświęcam im wiele uwagi i czasu, a każdy szczegół ma znacznie. Tak samo jest z każdą sesją, której się podejmuję. Przy sesjach współpracuję z profesjonalnymi makijażystkami i wizażystkami. Dokładam wszelkich starań, by tworzyć dla Was pamiątki w postaci niezapomnianych kadrów, do których będziecie mogli wracać przez całe życie!  Zapraszam i do zobaczenia na sesji!

Justyna Tomczak

email: justynatomczakphoto@op.pl

 

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Galerie, w których znajdują się moje zdjęcia:
Zdjęcia Łódź, Zdjęcia Ślubne Łódź, Dziecięce Sesje Zdjęciowe Łódź, Zdjęcia Modowe, Fashion Łódź, Portrety, Fotografia Portretowa, Zdjęcia Łódź, Zdjęcia Ciążowe Łódź, Zdjęcia Krajobrazu Łódź, Sesje Zdjęciowe Łódź, Zdjęcia Reportażowe Łódź, Zdjęcia Architektury Łódź, Sesje Biznesowe, Zdjęcia Wizerunkowe Łódź, Zdjęcia z Imprez Sportowych Łódź

Komentarze

Fotograf Łódź, Fotografia ślubna Łódź, Fotografia dziecięca Łódź, Fashion Łódź, Portret Łódź, Fotografia Ciążowa Łódź, Fotografia krajobrazowa Łódź, Sesje zdjęciowe Łódź, Fotografia reportażowa Łódź, Fotografia architektury Łódź, Fotografia Biznesowa Łódź, Fotografia sportowa Łódź