portfolio zdjecia znany fotograf daniel-cichy-fotografia-slubna-i-portretowa
portfolio fotografa daniel-cichy-fotografia-slubna-i-portretowa fotograf pila wielkopolskie

zdjęcia: 46
wyświetlenia: 143

Daniel Cichy Fotografia Ślubna i Portretowa Fotograf Piła

Fotografuję również w miastach: Czarnków, Wągrowiec, trzcianka, złotów, Chodzież, Wyrzysk, białośliwie, Ujście, Londyn, UK

Dobre zdjęcia z dnia ślubu to wysokiej klasy oko i zmysł fotoreportera, który potrafi dostrzec wiele i ukazać wiele. Wręcz szaleje w kadrach.

Dobre zdjęcia z pleneru to wyrafinowana wrażliwość artysty, który potrafi tak ująć, że wychodzą magiczne kadry.

Fotografią reporterską i artystyczną a także komercyjną zajmuję się już ponad 30 lat. W tym czasie, równolegle pracuję na ślubach. W tym czasie wiele się zmieniło. Dziś dzięki pięknym matrycom w aparatach można pracować w ciemnych wnętrzach bez lamp, wykonując mnóstwo kadrów. Pary bardzo chętnie umawiają się na plenery gdzie można dużo artystycznie poszaleć. Edycja umożliwia wydobycie każdego detalu. Ostatnie 20 lat pracowałem głównie w UK ku zadowoleniu wielu klientów. Teraz wróciłem do Piły (Wielkopolska), gdzie zapraszam Was do wspólnego przeżycia najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.

Na początek pracy w Polsce pragne zaoferować bardzo dobrą cenę 2500 zł i duży zakres pracy. Najważniejsze są dla mnie świetne kadry i to abyście mieli jak najlepszą usługę. Pracuję w promieniu do 50 km od Piły za wyjątkiem plenerów nad morzem.

Mówię biegle w języku angielskim co powino być plusem dla par anglojęzycznych. W maju zawsze jestem w Londynie, gdzie zapraszam na plenery.

Cena zawiera:

- Sesję Narzeczeńską

- Pracę w dniu ślubu od przygotowań do oczepin

- Plener w innym dniu

Finalnie odaję mnóstwo gotowych zdjęć. Czasami ponad dwa tysiące, wybranych z ok 5 tysiecy kadrów wykonanych w tym dniu.

Zapraszam :)

Zadzwoń

795730202

Napisz

[email protected]

Zajrzyj

http://wedding.danielcichy.co.ukFB

https://www.facebook.com/danielcichy.co.uk

Zakres pracy

Zgłoś nadużycie