portfolio zdjecia znany fotograf daniel-stachelczyk
portfolio fotografa daniel-stachelczyk fotograf katowice slaskie

zdjęcia: 35
wyświetlenia: 282
opinie: 1

Daniel Stachelczyk Fotograf Katowice

Fotografuję również w miastach: Sosnowiec, Oświęcim, Jaworzno, Tychy, Mikołów, Rybnik, Chorzów, Mysłowice

Cześć!

Mam na imię Daniel, fotografia od pewnego czasu podąża ze mną wspólną ścieżką, choć ...

W momencie gdy, ja i „ona” na siebie trafiliśmy, nie zapowiadało się, że wyjdzie z tego coś co będzie można nazwać, pasją. Początkowe zauroczenie idące od strony aparatów analogowych przechodzące powoli, nieśmiało we współczesną formę fotografii, pozwoliło nabrać dystansu, nauczyć pokory. Doświadczenie za tym idące, coraz to bardziej zachęca by móc uczyć się siebie nawzajem. Zaglądać tam gdzie zwyczajowo przeszło by się bez zauważenia tego, co teraz okazuje się czymś niesamowitym, zachwycającym.W tej drodze, spotykanie osób będących obok i tych troszkę dalej, będących niezwykłą inspiracją, skarbnicą niezbędnej wiedzy i wsparciem, pozwoliło i pozwala być tu i teraz.

Hmm...

Wspólne przemierzanie otaczającego świata, patrzenie w jednym kierunku z troszkę innej perspektywy, poprzez kadr pozwoliło nawiązać więź, całkiem niezwykłą więź.

Oh, jesteś tu jeszcze?

To dobrze, bo zapraszam Cię do wspólnego tworzenia, wzajemnego inspirowania, zatrzymywania momentu, choć na chwilę.

Mam dla Ciebie propozycję:

Zapraszam Cię do skorzystania z bezpłatnej konsultacji poprzedzającej sesję fotograficzną!

Moja misja polega na tym, aby Twój wyjątkowy moment został uwieczniony w najpiękniejszy sposób. W ramach naszych spotkań przed sesją fotograficzną, skupiam się na Tobie jako kliencie, abym mógł lepiej poznać Twoje oczekiwania i stworzyć plan działania dopasowany do Twoich potrzeb.

Konsultacje są prowadzone w przyjaznej i relaksującej atmosferze, gdzie możemy porozmawiać o Twojej wizji, tematyce i stylu, które chciałbyś/chciałabyś uwiecznić na zdjęciach. Będę słuchać Cię uważnie i odpowiadać na wszystkie Twoje pytania. Chcę, abyś czuł/a się komfortowo i pewnie przed rozpoczęciem sesji, dlatego zawsze jestem gotowy udzielić Ci wsparcia i porad.

Podczas konsultacji omówimy również wszelkie szczegóły techniczne, takie jak lokalizacja, rekwizyty i optymalny czas sesji. Będę także dostępny, aby podzielić się moimi pomysłami i sugestiami, które mogą pomóc w stworzeniu unikalnych i pamiętnych fotografii.

Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji poprzedzającej sesję fotograficzną i pozwól pomóc sobie w uwiecznieniu niezapomnianych chwil w piękny i autentyczny sposób. Nasza sesja fotograficzna stanie się wyjątkowym doświadczeniem, które będziesz chciał/a ponownie przeżyć.

Pakiety cenowe

Sesja rodzinna

500

Sesja rodzinna to wspaniały sposób na upamiętnienie różnych etapów życia rodziny. Podczas moich sesji cała rodzina dobrze się bawi. Rozluźnienie atmosfery możecie spokojnie pozostawić w moich rękach. Macie być sobą, i to wystarczy:)

Pakiet obejmuje:

 • Czas trwania: 1-2 h.
 • Zdjęcia wykonywane w studio lub plenerze (dowolnie wybrana lokalizacja).
 • Możliwość przebrania się i dowolnej zmiany stylizacji.
 • Otrzymujecie 10 zdjęć w wersji cyfrowej z możliwością dokupienia dodatkowych zdjęć.
 • Możliwość zakupu sesji w formie bonu podarunkowego.

Zobacz zdjęcia

Sesja dziecięca

500

Twoje dzieci poczują się u Nas wyjątkowo. Mamy swoje sposoby na rozluźnienie atmosfery. Możesz liczyć na piękne zdjęcia bez względu na to, jak bardzo Twoje dziecko jest nieśmiałe. Każdy czas w życiu dziecka jest piękny i wyjątkowy. Pomożemy Ci zatrzymać te chwile na dłużej.

Pakiet obejmuje:

 • Czas trwania: 1-2 h.
 • Zdjęcia wykonywane w studio lub plenerze (dowolnie wybrana lokalizacja).
 • Możliwość przebrania się i dowolnej zmiany stylizacji.
 • Otrzymujecie 5 zdjęć w wersji cyfrowej z możliwością dokupienia dodatkowych zdjęć.
 • Możliwość zakupu sesji w formie bonu podarunkowego.

Zobacz zdjęcia

Sesja kobieca

500

Zmysłowa sesja fotograficzna, w komfortowych warunkach. Zadbamy o Twoje dobre samopoczucie i swobodę podczas sesji. Nie musisz się martwić drobnymi niedoskonałościami. Nawet jeśli to będzie Twój debiut w roli modelki/modela. Jesteśmy przyjaźni środowisku LGBTQiA +.

Pakiet obejmuje:

 • Czas trwania: 1-2 h.
 • Zdjęcia wykonywane w studio lub plenerze (dowolnie wybrana lokalizacja).
 • Możliwość przebrania się i dowolnej zmiany stylizacji.
 • Otrzymujesz 5 zdjęć w wersji cyfrowej z możliwością dokupienia dodatkowych zdjęć.
 • Możliwość zakupu sesji w formie bonu podarunkowego.

Zobacz zdjęcia

Sesja biznesowa/wizerunkowa

750

Sesja biznesowa to propozycja dla osób, które potrzebują niebanalnych i profesjonalnych zdjęć wysokiej jakości. Zdjęcia wydobędą na światło dzienne Twój wizerunek i pomogą Ci zbudować swoją markę.

Pakiet obejmuje:

 • Czas trwania: 1-2 h.
 • Zdjęcia wykonywane w studio.
 • Możliwość wyboru dwóch dostępnych teł i dowolnej zmiany stylizacji.
 • Otrzymujesz 3 zdjęcia w wersji cyfrowej z możliwością dokupienia dodatkowych.
 • Możliwość fotografowania grupy osób. W tym przypadku wycena sesji po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu szczegółów takiej sesji.
 • Dostępny zakupu sesji w formie bonu podarunkowego.

Zobacz zdjęcia

Opinie

K

2023-06-30 11:25:39Katarzyna Kopczak

Ocena: 5

Współpraca z Danielem to sama przyjemność. Jeśli chcesz mieć piękne, wyjątkowe zdjęcia, to jest to właściwy adres. Jeśli obawiasz się, że nie potrafisz pozować, możesz to spokojnie zostawić po stronie Daniela. Profesjonalizm w każdym calu. Ogromna empatia i wrażliwość oraz niesamowity, unikalny talent. Polecam jego pracę z całego serca.
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie