DOROTKA to suuuuper fotograf pod każdym względem. Empatyczna, cierpliwa. Na sesji panowała wspaniała atmosfera. Z wielkim wyczuciem i smakiem dbała o każdy szczegół. Cenne wskazówki które dawała były na miarę złota. Nie czuć przy niej skrępowania i można poczuć się jak modelka. Polecam, polecam, polecam i na dodatek była kawka, drożdżowki, przemiła domowa atmosfera. Nic dodać nic ująć. Zdjęcia przepiękne. Dziękuję z całego serca za zaangażowanie I pamiątkę na całe życie.
Dorota to idealny fotograf. Robi cudowne i magiczne zdjęcia. Zjawiskowo i subtelnie ukazują one radość, emocje i uczucia które towarzysza przyszłym mamą. Widać, że to, czym się zajmuje, robi z pasją. Było mi naprawdę bardzo miło, że wzięłam udział w jek sesji, zdjęcie wyszły idealne, dzięki czemu mam idealną pamiątką. Z czystym sumieniem polecam ją każdej przyszłej mamie🙂