portfolio zdjecia znany fotograf dolhan-photography
portfolio fotografa dolhan-photography fotograf katowice slaskie

zdjęcia: 51
wyświetlenia: 39
opinie: 1

Dolhan Photography Fotograf Katowice

Fotografuję również w miastach: Mysłowice, Sosnowiec, Śląsk, Dąbrowa Górnicza, Ruda śląska, Czeladź, Jaworzno, Tychy, Mikołów

Witaj, mam na imię Adam Dołhan i zajmuję się profesjonalnie fotografią. Zdjęcia kochałem i kocham robić od zawsze. Na spacerach, wycieczkach czy wakacjach moje oko nieustannie szukało ciekawego kadru, który musiałem uwiecznić. Pasja ta tkwiła we mnie bardzo długo uśpiona i nie zauważona aż pewnego dnia postanowiłem zająć się tym na poważnie. Działam głównie na Śląsku. Realizuję reportaże z uroczystości takich jak Ślub, Chrzest Święty, Komunia Święta, Urodziny i inne. Wykonuję także sesje zdjęciowe jak sesja biznesowa, rodzinna, narzeczeńska. To co sprawia mi największą przyjemność to możliwość podarowania innym ludziom szczęścia w postaci wyjątkowych zdjęć z ich pięknych, pełnych miłości chwil. W wolnych chwilach uwielbiam wyjść na ulicę i pstrykać uliczne foty.Moja misja to uwiecznić piękne momenty, które zapamiętasz do końca życia.

Zdjęcia

Opinie

K

2023-06-18 22:24:23Klaudia

Ocena: 5

REWELACYJNY FOTOGRAF! Pan Adam był fotografem na ślubie moim z mężem. Miał pomysł na każde zdjęcie, potrafił uchwycić naturalnie najpiękniejsze momenty podczas tego dnia i stworzyć dla nas przepiękne zdjęcia, które zostaną pamiątką ze ślubu do końca życia. Ponadto nawet podczas samej ceremonii pomagał nam i świadkom z organizacją ślubu. Sesję poślubną także mieliśmy z Panem Adamem - pomógł nam wybrać odpowiednie miejsce i porę, postawę, tak aby zdjęcia wyszły dobrze. Prywatnie bardzo fajny, sympatyczny i energiczny czlowiek z wielką pasją do fotografii. Całym sercem polecamy Pana Adama!
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie