portfolio zdjecia znany fotograf dominik-lichota-foto
portfolio fotografa dominik-lichota-foto fotograf krakow malopolskie

zdjęcia: 14
wyświetlenia: 149
opinie: 0

Dominik Lichota foto Fotograf Kraków

Fotografuję również w miastach: Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź, Rzeszów, Wieliczka, cała Polska jeśli warto, Cały Świat

Dominik Lichota to doświadczony realizator wizji i fotograf, który od ponad 20 lat pracuje w branży telewizyjnej. Jego pasją jest tworzenie obrazów, które przekazują emocje i historie. Zrealizował i współtworzył wiele znanych programów telewizyjnych, takich jak Rozmowy w toku, Dzień Dobry TVN, MasterChef, Przed Północą, Bez recepty, 36i6 i wiele innych. Brał także udział w realizacji koncertów i transmisji telewizyjnych z różnych wydarzeń kulturalnych i sportowych.Od 2001 roku prowadzi własną firmę GrafiCom / myMedia.pl, która oferuje usługi z zakresu produkcji filmowej i fotograficznej. Zajmuje się zarówno realizacją własnych projektów, jak i współpracą z innymi firmami producenckimi i projektantami. Specjalizuje się w fotografiach i filmach reklamowych, portretowych, reportażowych i eventowych.

Od 2013 roku jest także realizatorem wizji na żywo podczas Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, gdzie tworzy niezapomniane widowiska z udziałem największych gwiazd muzyki filmowej. Jego prace charakteryzują się wysoką jakością, kreatywnością i dbałością o szczegóły. Dominik Lichota to profesjonalista z pasją, który potrafi uchwycić piękno i magię chwili.

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie