portfolio zdjecia znany fotograf dziura-rafal-fotograf-krosno-foto-film-dron
POLECAMY portfolio fotografa dziura-rafal-fotograf-krosno-foto-film-dron fotograf krosno podkarpackie
ul. Zawiśle 18 38-420 Korczyna strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 35
wyświetlenia: 25
opinie: 0

Dziura Rafał Fotograf Krosno Foto-Film-Dron Fotograf Krosno

Fotografuję również w miastach: Jasło, Brzozów, Sanok, Ustrzyki Dolne, Dębica, Rzeszów, Dynów

Dziura Rafał fotograf Krosno FOTO-FILM-DRON www.mamwesele.pl

Mamy na imię Monika i Rafał Dziura, jesteśmy małżeństwem, które połączyła wspólna pasja do fotografii i filmu.

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnie fotografią oraz filmowaniem ceremonii ślubnych, studniówek, komunii św, chrzcin, urodzin  i imprez okolicznościowych. Pracujemy w miłej i sympatycznej atmosferze, dyskretnie, profesjonalnie, zawsze z pasją i z pełnym zaangażowaniem. Staramy się służyć pomocą, dobrą radą i świetnym humorem by wszystko było zapięte na ostatni guzik 😊  

W reportażu ślubnym zależy nam przede wszystkim na uwiecznieniu naturalnych emocji, piękna, niepowtarzalnych relacji i momentów. Wartości te sprawiają, że historia Waszego Najpiękniejszego Dnia opowiedziana jest żywymi obrazami, naturalna i ponadczasowa. Realizowane przez nas albumy i filmy są pełne emocji w pełni naturalne i w najwyższej jakości.   Fotograf Krosno. Każdą usługę; fotografia, foto film, filmowanie, dron, foto dron,  traktujemy jako zaproszenie i jesteśmy wdzięczni, że to właśnie my możemy towarzyszyć Państwu w tym Uroczystym Dniu.

W dniu ślubu towarzyszymy Państwu od przygotowań u Pani Młodej  i Pana Młodego, podczas błogosławieństwa, ceremonii zaślubin, przyjęcia weselnego do  bloku oczepin włącznie. Po weselu umawiamy się na wyjątkową sesję plenerową. Proponuje Państwu różne miejsca do wyboru lub Wy określacie gdzie chcielibyście pojechać na wyjątkowe zdjęcia ślubne.  

Pragniemy by foto i film z przygotowań,  ślubu, przyjęcia weselnego oraz sesji plenerowej były nie tylko najpiękniejszą pamiątką i wspomnieniem ale również swoistym wehikułem czasu, dzięki któremu ponownie poczujecie emocje tych najpiękniejszych chwil.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji pięknych i dynamicznych filmów oraz wyjątkowych fotoalbumów i fotoksiążek.  

Tworząc film ślubny oraz krótki teledysk ślubny, opowiadamy historię Waszej miłości naturalnymi ujęciami, ukazując prawdziwe piękno, ukryte detale oraz niepowtarzalną atmosferę w tym Pięknym Dniu.Mamy wszelkie uprawnienia i akredytację do rejestracji foto-filmowej w obiektach sakralnych. Pracujemy używając profesjonalnego sprzętu fotograficznego, filmujemy z kilku kamer oraz z drona, dodatkowo wykorzystując zaawansowany system stabilizacji oraz przesyłu dźwięku.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio na www.mamwesele.pl  Pozdrawiamy serdecznie. Monika i Rafał Dziura

Zakres pracy

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz