portfolio zdjecia znany fotograf fotoeremius
portfolio fotografa fotoeremius fotograf bielsko-biala-i-okolice

zdjęcia: 84
wyświetlenia: 348
opinie: 0

foto.eremius Fotograf Bielsko-Biała i okolice

Fotografuję również w miastach: Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Wisła, Ustroń, Cieszyn, Skoczów,, Kraków, Andrychów, Maków Podhalański, Sucha Beskidzka, Oświęcim

Cześć,

    Mam na  imię Leszek i chyba jak każdy tutaj mogę napisać, że zaczynałem od pasji. Pasji zamienianej po latach zbierania doświadczeń, nauki oraz wielu fotograficznych przygód w zawód. Co jest dla mnie ważne w fotografii, to oddanie charakteru i emocji towarzyszących fotografowanej chwili.

    Wykonuję zdjęcia portretowe w szerokim zakresie tematów, od bardzo intymnych prac takich jak akt poprzez portret rodzinny, kreacyjne prace cosplayerów chcących pokazać odtwarzaną postać, grupy taneczne, sportowe po portrety biznesowe do zamieszczenia na stronie firmowej. W tej kategorii znajdują się również reportaże opowiadające o firmie, jeżeli chcesz pokazać swoją firmę, opowiedzieć swoim klientom jej historię, przedstawić siebie i swoich pracowników również zapraszam.

    Jeżeli zajmujesz się rękodziełem pokażmy nie tylko Twój produkt, ale też jego historię, opowiedzmy o tym jak powstaje i działa. Opowiedzmy o sercu jakie wkładasz w jego powstanie.

    Kolejną grupą są prace ze zwierzętami, w tym zakresie wykonuję sesje samych zwierząt oraz ludzi w ich towarzystwie. Poza tym jako projekt prowadzę działalność charytatywna polegającą na portretowaniu zwierząt do adopcji dla stowarzyszeń i organizacji niosących im pomoc w zakresie poszukiwania nowych rodzin i zbiórek pieniędzy na ich leczenie.

    Fotografia kreacyjna, to obszar w którym możemy wykonać szalone projekty fotograficzne, odmienić Twój wizerunek, pokazać zupełnie inaczej przedmioty lub miejsca. Dosłownie pomalować światłem i na nowo odkryć ich magię. Opowiedz mi o swoim wymarzonym obrazie i zrealizujmy go wspólnie.

    Ponadto organizuję spacery fotograficzne i warsztaty z kreatywnego wykorzystania fotografii. Jeżeli chcesz odkryć możliwości swojego aparatu lub inaczej spojrzeć na jego wykorzystanie i tworzenie obrazów również zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia

Pakiety cenowe

Sesja plenerowa

190

Sesje dedykuję zainteresowanym uzyskaniem ciekawych portretów plenerowych. Czas trwania takiej sesji to około 2h spaceru po wybranych umówionych wcześniej lokalizacjach. W trakcie spaceru wykonamy serię ujęć z których wybierzesz te które najbardziej Ci się spodobają.

Pakiet obejmuje:

  • -spacer na terenie miasta Bielsko-Biała.
  • -5 wybranych zdjęć w formacie JPG z maksymalną rozdzielczością (można odebrać więcej zdjęć każde ponad limit kosztuje 25PLN)
  • Dojazd poza teren miasta, wydłużenie czasu, spełnienie innych dodatkowych wymagań związane jest ze zmianą warunków i wiąże się z wyższymi kosztami.
  • Te uzgodnimy indywidualnie.

Zobacz zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie