portfolio fotografa anna fotograf krakow malopolskie
Zdjęcia: 148

anna

Fotograf makro Kraków

Fotografia to moja pasja i sposób na życie. Fotografią interesuję się od kilku lat. Staram się jak najlepiej doradzać korzystając ze swojego doświadczenia. Zaintersowanych współpracą zapraszam do kontaktu.  

Fotografuję w miastach: Kraków, Katowice, Katowice, Zakopane, Łódź i 2 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa angelika-krecichwost fotograf bielsko-biala-i-okolice
Zdjęcia: 69

Angelika Kręcichwost

Fotograf makro Bielsko-Biała i okolice

21 lat | Bielsko-Biała | Zapraszam serdecznie do współpracy i wspólnej fotograficznej przygody!

Fotografuję w miastach: Bielsko-Biała i okolice, Katowice, Sosnowiec, Cieszyn, Pszczyna i 5 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa grzegorz-krzyzewski fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 140
Ceny usług fotograficznych od 450zł do 550zł

Grzegorz Krzyzewski

Fotograf makro Warszawa

Rocznik 79', mieszczuch z urodzenia i wyboru,    Specjalizuję się w fotografii portretowej, architekturze i reportażu:: - portret klasyczny, środowiskowy, biznesowy ( dziesiątki publikacji w mediach międzynarodowych, kilka wystaw- w tym wielkoformatowe); - architektura, nieruchomości, wnętrza ( albumy, wystawy, dziesiątki klientów); - fotografia dokumentalna, reportaż prasowy ( setki publikacji w mediach ogólnopolskich).   Na co dzień zajmuję się komercjalizacją wiedzy w Instytutach PAN, we współpracy z uniwersytetami, politechnikami, laboratoriami z całego kraju; oraz pracą w agencji prasowej podczas wydarzeń społecznych, politycznych i kulturalnych.   W pracy twórczej popularyzatora wiedzy mam przyjemność realizować sesje ilustrujące osiągnięcia najwybitniejszych naukowców oraz ośrodków badawczych. Zdjęcia prezentowane są co miesiąc w mediach papierowych i elektronicznych, w różnych językach, w kilkudziesięciu krajach. Staram się tworzyć kadry przyciągające widza zaskakującą formą, lawirując w świecie nauk ścisłych wyobraźnią zdeklarowanego humanisty. Z niekłamaną przyjemnością również odnajduję się w fotografii architektury, szczególnie nadgryzionej zębem czasu, oraz w sesjach dokumentalnych na potrzeby Agencji Prasowej. Zdjęcia takie robię, podróżując najczęściej autostopem, od lat, również w warunkach miejskich.

Fotografuję w miastach: Warszawa, Łódź

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa cezary-dybowski fotograf bielsko-biala slaskie
Zdjęcia: 9
Ceny usług fotograficznych od 300zł do 500zł

Cezary Dybowski

Fotograf makro Bielsko-Biała

Profesjonalna fotografia nieruchomości i wnętrz. Panoramy 360°, wirtualne spacery. Fotografią zajmuję się zawodowo od ponad 35 lat i nadal sprawia mi to przyjemność. Używam specjalistycznego sprzętu dedykowanego do zdjęć architektury, wnętrz i technicznych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe łączę z nowoczesnymi technologiami, ale też jako jeden z nielicznych w Polsce mogę wykonać zdjęcia w technice klasycznej kamerą wielkoformatową Sinar. Aktualnie, jako współautor, napisałem książkę o fotografowaniu architektury, która ukazała się w połowie 2021 r. Można ją kupić w Fotosklepiku: http://fotosklepik.dybowski.pl. Wykonuję również fotografię mikroskopową, także w świetle spolaryzowanym. Wystawiam faktury VAT.

Fotografuję w miastach: Bielsko-Biała, Śląskie, Bieruń, Jastrzębie-Zdrój, Żory i 31 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa bartosz-walczak-fotografia fotograf torun kujawsko-pomorskie
Zdjęcia: 61

Bartosz Walczak Fotografia

Fotograf makro Toruń

Fotografuję w miastach: Toruń, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Gdynia i 9 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa martyna-kanik fotograf bielsko-biala slaskie
Zdjęcia: 18

Martyna Kanik

Fotograf makro Bielsko-Biała

Fotografuję w miastach: Bielsko-Biała, Kraków, Katowice

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa emil-karwowski fotograf lublin lubelskie
Zdjęcia: 41

Emil Karwowski

Fotograf makro Lublin

Hej! Nazywam się Emil, mam 17 lat i jestem początkującym dopiero fotografem. Lubię robić zdjęcia głównie krajobrazom i naturze. Chętnie podejmę się nowych wyzwań.

Fotografuję w Lublinie

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa obiektywna-klementyna-sipko fotograf rybnik slaskie
Zdjęcia: 19
Ceny usług fotograficznych od 35zł do 250zł

OBIEKTYWna Klementyna Sipko

Fotograf makro Rybnik

Nazywam się Klementyna Sipko i z pasji zostałam fotografem :) Specjalizuję się w fotografii dziecięcej, ze szczególnym uwzględnieniem Fotografii Przedszkolnej. To projekt nad którego realizacją pracowałam przez 2 lata by móc przedstawić Państwu najwyższej klasy ofertę. W swojej pracy zależy mi przede wszystkim na pięknych ujęciach, aby Rodzice czerpali radość widząc swoje pociechy na moich pracach. Preferuję sesje plenerowe przy naturalnym otoczeniu i świetle, które podkreślają naturalność dziecięcą. Posiadam sprecyzowane pakiety lecz do każdej placówki podchodzę indywidualnie i możemy wspólnie stworzyć nowy model pakietu - ilość zdjęć oraz cena. Z założenia wykonuję ok 4/5 ujeć każdego dziecka, które starannie obrabiam i drukuję w formatach 15x21 oraz 10x15. W ofercie posiadam również fotoksiążki przedszkolne, które stanowią bez wątpienia najpiękniejszą formę pamiątki z przedszkola. Ponadto zapraszam zainteresowane osoby do pracy przy fotoksalendarzach oraz fotoksiążkach. Służę pomocą lub kompletnym stworzeniem dla Państwa fotoksiążek/kalendarzy, wykonamy również sesje zdjęciowe do owych produktów. Serdecznie zparaszam do sesji indywidaulnych.  Z zamiłowania fotografuję również przyrodę, w roku 2019 wykonałam charytatywny kalendarz dla Fundacji Pet Patrol Rybnik. 

Fotografuję z Rybnika

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa wieslaw-jezierewski fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 551

Wiesław Jezierewski

Fotograf makro Gdańsk

fotografuję od "...zawsze". prezentowane zdjęcia to "próbki" ze znakiem wodnym. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: wiesiek@epicenter.pl  

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Straszyn

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa twoj-fotograf-tomasz-burzynski fotograf bytom slaskie
Zdjęcia: 138

Twój Fotograf Tomasz Burzyński

Fotograf makro Bytom

Fotograf z zamiłowania i wykształcenia. Fotografuję od ponad 16 lat, przepracowałem już wiele dziedzin fotografii. Aktualnie najlepiej czuję się w fotografii krajobrazowej i wnętrze oraz zdjęciach ślubnych. Chętnie podejmę się projektu fotograficznego w formie kalendarza dla gminy / firmy - 13 zdjęć, różne pory roku - pełne opracowanie od pomysłu, po projekt i wydruk. Wykonam również nietypowe ujęcia typu motion timelapse, które tworzą z prostych ujęć niesamowite efekty! Posiadam sprzęt Sony A7R3 (48Mpix) + A 6000, obiektywy od 16 do 240mm, w tym również Tilt-Shift do korekcji perspektywy, wszelkiego rodzaju statywy, wyzwalacze zdalne, slider, obrotnie jak również drona do ujęć z lotu ptaka lub wstawek video (i jeszcze kilka ciekawych dodatków). Własny sprzęt studyjny, również do pracy w lokalizacji u klienta lub w plenerze. Na pierwszym miejscu stawiam na komunikację z klientem i identyfikację potrzeb oraz ustalenie stylu wymaganych zdjęć. Możliwe również sesje wyjazdowe za granicę. Zapraszam do kontaktu, na swoje usługi wystawiam faktury Vat.

Fotografuję w miastach: Bytom, Kraków, Katowice, Gliwice, Zabrze i 9 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

avatar
Zdjęcia: 56

Joanna Dąbrowska

Fotograf makro Koło

Jestem fotografem i grafikiem komputerowym.Wykonuję:- reportaże z chrzcin, urodzin, komunii oraz innych imprez okolicznościowych- sesje w studio i plenery: rodzinne, dziecięce, ciążowe, narzeczeńskie - sesje wizerunkowe- zdjęcia produktowe (białe tło lub aranżacja)Zajmuję się ponadto retuszem zdjęć, wykonuję również grafiki ze zdjęciem na potrzeby allegro i sklepów internetowych.Dodatkowo oferuję:- fotoksiążki oraz odbitki zdjęć- zaproszenia oraz podziękowania dla gości w formie magnesów ze zdjęciem (chrzest, komunia, ślub, rocznica itp)- gadżety firmowe w formie magnesów

Fotografuję w miastach: Koło, Konin, Turek

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa krystian-andrzejewski fotograf poznan wielkopolskie
Zdjęcia: 151

Krystian Andrzejewski

Fotograf makro Poznań

Hej, jestem fotografem amatorem., który ma wadę wymowy. Uwielbiam fotografować i filmować, aktualnie fotografuję rzeczy związane z krajobrazami, architekturą i wszystkim.

Fotografuję w Poznaniu

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa dominika-lis-golebiewska fotograf koscierzyna
Zdjęcia: 49

Dominika Lis-Gołębiewska

Fotograf makro Kościerzyna

Wykonuję sesje:wieczór panieński,plenery w kwiatach, lawendzie, rzepaku, makachokolicznościowesesje rodzinne,dziecięce,ciążowe,sesje par,fotografia biznesowa,eventy,portrety,zwierząt,fotografia modowa,lifestylefotografia produktowaitp.co do cen na pewno się dogadamy :)Trójmiasto, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Kaszubyjeśli dalej trzeba opłacić mój dojazd i przyjazdmój instagram gdzie jest więcej zdjęć /dominika_pstryka/zapraszam

Fotografuję w miastach: Kościerzyna, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot i 5 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa michal-lickiewicz fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 26
Ceny usług fotograficznych od 10zł do 1000zł

Michał Lickiewicz

Fotograf makro Gdańsk

Jestem młodym fotografem z Gdańska, jednak posiadam spore doświadczenie. Jestem bardzo kreatywny i mam pełno ciekawych pomysłów. Jeśli byliby Państwo zainteresowani współpracą ze mną, serdecznie zapraszam.

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Warszawa, Gdynia, Sopot, Kartuzy i 3 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa andrzej-rybicki fotograf koszalin zachodniopomorskie
Zdjęcia: 93

Andrzej Rybicki

Fotograf makro Koszalin

Fotografuję od niedawna głównie dla przyjemności, przede wszystkim plener lub makro, by ująć w ramkę kadru piękno natury i to czego nieuzbrojone oko nie spostrzeże. Nie "upiększam" swoich zdjęć do tego stopnia by zupełnie zmienić odwzorowanie barw, ekspozycję itp, są prawie takie jak widział to obiektyw.

Fotografuję w miastach: Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, Darłowo, Sławno i 3 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

portfolio fotografa wiktoria-reznik fotograf szczecin zachodniopomorskie
Zdjęcia: 30
portfolio fotografa fotorobert-pila fotograf pila wielkopolskie
Zdjęcia: 28

FotoRobert - Fotograf Piła

Fotograf makro Piła

Zapraszam Państwa na strone internetową  www.fotorobert.pila.pl  Zapraszam do współpracy.  Super fotografie, ceny, współpraca oraz dobre terminy *** Zdjęcia produktowe dla  Firm.  Kreatywne zdjęcia na zamówienie. Fotografia produktowa wysokiej klasy*** cyfryzacja kliszy fotograficznej*** Fotografia dziecięca i sesja rodzinna świąteczna, letnia, jesienna oraz zimowa*** Zdjęcia, sesja portretowa kobieca i męska*** Retusz, renowacja, naprawa, odnawianie zdjęć*** Sesja ciążowa i noworodkowa*** Fotomontaże i fotografia artystyczna - karykatury*** Fotografia biznesowa, korporacyjna*** Sesja panieńska, kawalerska i przedmałżeńska*** Zdjęcia architektury, wnętrz mieszkań i nieruchomości*** Fotoreportaże imprez , zdjęcia sportowe Pila i okolice*** Studio  / pracownia fotograficzne w Pile

Fotografuję w miastach: Piła, Wągrowiec, Czarnków, Czarnków, Wyrzysk i 9 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia Makro

Następna strona

Aktualnie wyświetlana lista fotografów

Fotografia Makro

Jesteś fotografem wykonującym Zdjęcia Makro lub reprezentujesz studio fotograficzne i chcesz promować swoje zdjęcia w nowych miejscach? Nie czekaj, dołącz do nas i zaprezentuj swoje portfolio za darmo dla tysięcy osób . Być może ktoś teraz szuka właśnie Ciebie. Zapraszamy!