portfolio zdjecia znany fotograf fotografiqpl
portfolio fotografa fotografiqpl fotograf gdansk pomorskie

zdjęcia: 49
wyświetlenia: 508
opinie: 0

FotografiQ.pl Fotograf Gdańsk

Fotografuję również w miastach: Gdańsk, Pruszcz Gdański, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Kartuzy, Puck, Reda, Rumia, Tczew, Reda, Wejherowo, Kościerzyna

Witajcie ;)

FotografiQ to -Ja- Krzysiek :) 

To co mnie wyróżnia, to unikatowe zdjęcia poddane skrupulatnej obróbce uwzględniając Wasze potrzeby!

Zadowolenie klientów stawiam na pierwszym miejscu, dlatego zawsze spotykamy się w celu omówienia wszystkich szczegółów dotyczących reportażu (ślubnego, chrzcin czy komunii lub imprez okolicznościowych). Spotykamy się po to, aby zrozumieć na czym Wam zależy i spełnić Wasze fotograficzne marzenia. 

Pracuję wyłącznie na profesjonalnym programie graficznym Photohop CC 2019. Każde zdjęcia są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju, ponieważ nie korzystam z gotowych filtrów. Z przyjemnością wysłucham Waszych sugestii odnośnie retuszu. 

W moich kadrach staram się uchwycić to co najważniejsze.. Waszą miłość, radość, spontaniczność! Oczywiście wykonuję też zdjęcia tzw. pozowane jednak te, które najlepiej przedstawią WAS to te spontaniczne. Jestem elastyczny i na początku możecie liczyć na moją pomoc ;) Z czasem jak poczujecie się swobodnie  sami zobaczycie, że nie potrzebujecie moich wskazówek :) Zdjęcia wykonuję na luzie często asystuję mi żona, która jest pedagogiem i ma świetny kontakt z dziećmi. 

 

Legalnie działam jako firma i posiadam licencję ukończenia kursu liturgicznego dla fotografów w obiektach sakralnych.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY !!! :)

Zdjęcia

Pakiety cenowe

Ślubny Komfort

3200

Pakiet Komfort 3200 zł Zawiera: -jeden fotograf -przygotowania w domu Panny Młodej+Błogosławieństwo ok.(1h); -uroczystość w kościele bądź Urzędzie Stanu Cywilnego; -wesele do oczepin godzi. 1.00; -1 foto album na 40 zdjęć, format 20x30; -100 szt. zdjęć w formacie 10x15 wydrukowanych; -wszystkie zdjęcia ze ślubu ok 700 szt. oddaje w formie cyfrowej, gotowe do druku na pendrive; w tym ok 200 szt. po retuszu z najważniejszych momentów uroczystości; -korekcję graficzną wszystkich zdjęć; -indywidualny retusz zdjęć do albumu zgodnie z sugestiami; -zdjęcia obrabiane są w programie graficznym Photoshop CC 2021 i Luminar Al; -sesja w plenerze w innym dniu niż ślub(dojazd do 50km wliczony w cenę) -pięknie zapakowane zdjęcia; Uwielbiam plenery ślubne mam kilka swoich miejsc na wykonanie sesji zdjęciowej, ale jeżeli macie swoje hobby lub miejsce, w którym marzy Wam się poślubna sesja dajcie znać. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. (możliwość modyfikacji elementów pakietu w zależności od potrzeb)

Zobacz zdjęcia

Ślubny Premium

4500

Pakiet Premium 4000 zł Zawiera: -dwóch fotografów, -przygotowania w domu Panny Młodej+Błogosławieństwo ok.(1h); -uroczystość w kościele bądź Urzędzie Stanu Cywilnego; -wesele do oczepin godzi. 1.00; -3 foto album na 40 zdjęć, format 20x30; -200 szt. zdjęć w formacie 10x15 lub 13x18 wydrukowanych; -wszystkie zdjęcia ze ślubu ok 800 szt. oddaje w formie cyfrowej, gotowe do druku na pendrive; w tym ok 250 szt. po retuszu z najważniejszych momentów uroczystości; -korekcję graficzną wszystkich zdjęć; -indywidualny retusz zdjęć do albumu zgodnie z sugestiami; -zdjęcia obrabiane są w programie graficznym Photoshop CC 2021 i Luminar Al, -sesja w dwóch lokalizacjach plenerze w innym dniu niż ślub. Dojazd do 50km wliczony w cenę. -galeria zdjęć dla gości weselnych; -pięknie zapakowane zdjęcia; Uwielbiam plenery ślubne mam kilka swoich miejsc na wykonanie sesji zdjęciowej, ale jeżeli macie swoje hobby lub miejsce, w którym marzy Wam się poślubna sesja dajcie znać. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. (możliwość modyfikacji elementów pakietu w zależności od potrzeb)

Zobacz zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie