portfolio zdjecia znany fotograf jacek-waldon-fotografia
portfolio fotografa jacek-waldon-fotografia fotograf kielce swietokrzyskie

zdjęcia: 49
wyświetlenia: 175
opinie: 0

Jacek Waldon Fotografia Fotograf Kielce

Fotografuję również w miastach: Kraków, Radom, Jędrzejów, Busko Zdrój, Skarżysko Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Końskie, Sandomierz, Świętokrzyskie

Moją specjalnością są reportaże i portrety. Bardzo cenię naturalność, prostotę. Zapewniam i udowadniam, że nie trzeba być zawodową modelką, aby perfekcyjnie wyjść na zdjęciach. Szkolenia i warsztaty z reportażu ślubnego i portretu pod okiem najlepszych nie tylko w Polsce ale i na świecie, a do tego moje doświadczenie zapewni w pełni profesjonalne zdjęcia w tym Waszym najważniejszym Dniu.

Jeśli chcesz, żebym zatrzymał wyjątkowe chwile w Twoim życiu, mieć w pełni profesjonalny portret - dla siebie lub bliskich, na social media, z okazji urodzin, rocznicy albo reportaż z ważnego wydarzenia w Twoim życiu to zapraszam do kontaktu. Zadzwoń, porozmawiamy na żywo przy kawie lub online, wymienimy się pomysłami i ustalimy zakres współpracy.

Możecie również zajrzeć na moją stronę.

Oferta dostosowana do Waszych potrzeb, w tym również przepiękne fotoalbumy, fotoksiążki, pendrivy w drewnianym pudełku z indywidualnym grawerem. Zapraszam - możemy się również spotkać online i omówić szczegółowo Wasze plany fotoślubne.

Konkurencyjne ceny!

Najwyższa jakość! Wykonuję sesje zdjęciowe: - reportaże ślubne - sesje ślubne - okolicznościowe - chrzest, roczek, komunia, urodzinowe, osiemnastki - wieczory panieńskie - sesje narzeczeńskie - sesje portretowe dla Ciebie, dla bliskich, na social media

Sesje ślubne w Polsce i za granicą - wszystko ustalamy indywidualnie na spotkaniu.

Posiadam wolne terminy na sezon ślubny

Fotoksiażki, fotoalbumy, pendrive w pudełkach z grawerem - wszystko ustalamy indywidualnie.

Zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie