portfolio fotografa jul-photos fotograf poznan wielkopolskie

zdjęcia: 35
wyświetlenia: 29
opinie: 0

Jul Photos Fotograf Poznań

Fotografuję również w miastach: Wrocław, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Kraków, Warszawa, Zakopane, Gniezno, Toruń

Hej, jestem Julka i nie mogę się doczekać, aby uwiecznić Twoją historię!

Jestem fotografką z obsesją na punkcie podróży i San Francisco, uwielbiającą poke bowls, bubble tea i sushi. Kocham łapać wschody i zachody słońca, specjalizuję się w uchwyceniu szczerych, niedoskonałych momentów, które reprezentują to co najpiękniejsze w Twojej historii. Kocham naturalność. Zajmuję się również fotografią produktową. Mieszkam w Poznaniu, ale podróżuję po całym kraju i świecie, aby dokumentować zakochane pary, kobiety, rodziny i tworzyć content dla marek.

Moja przygoda z fotografią zaczęła się, kiedy miałam jakieś 11-12 lat. Bawiłam się cyfrówką i pstrykałam zdjęcia dosłownie wszystkiego. Bardziej świadome zdjęcia zaczęłam robić pod koniec gimnazja, kiedy w prezencie od rodziców dostałam swoją pierwszą lustrzankę, która dzielnie służyła mi od 2012 roku przez 9 lat. Później nastał moment przerwy. Z fotografią nie wychodziło tak jak chciałam, obróbka nie była moją mocną stroną, więc odstawiłam aparat na bok. W 2019 przy okazji mojego rocznego pobytu w USA obiecałam sobie wrócić do fotografowania. Miałam szczęście spotkać na swojej drodze utalentowaną fotografkę, której wskazówki bardzo pomogły mi w rozwoju. Dużo uczyłam się również z YouTube, zrobiłam też kurs Projekt Fotografia, a także miałam możliwość nauki fotografii i filmmakingu na Stanford University w Kalifornii. Wszystko to pozwoliło mi w końcu wypracować mój własny styl zdjęć i edycji.

Jeżeli chcesz uwiecznić ważny moment w swoim życiu, marzy Ci się sesja indywidualna, chcesz mieć piękne rodzinne zdjęcia w Waszym domowym archiwum, organizujesz wieczór panieński i chcesz zrobić przyjaciółce niespodziankę to napisz do mnie! Uśmiechnięta fotografka chętnie spotka się z Tobą/Wami na zdjęciach! :)

Co znajdziesz w moim zakresie fotografowania?

- reportaż ślubny

- sesja poślubna

- sesja zakochanych par

- sesja narzeczeńska

- sesja rodzinna

- sesja kobieca

- sesja ciążowa

- sesja dziecięca

- sesje wieczór panieński

- sesja biznesowa

- sesja wizerunkowa

- sesja fashion

- reportaż z 18-tki

- sesja portretowa

- reportaż z imprez okolicznościowych

- reportaż z Chrztu Świętego- sesja komunijna

- reportaż z Pierwszej Komunii Świętej

- sesja przyjaciółek

- sesja ze zwierzakami

Jeżeli jesteś zainteresowana/y - odezwij się do mnie na [email protected] - umówimy się na niezobowiązującą konsultację! Jestem również otwarta na nowe, bardziej szalone projekty, więc jeśli masz coś oryginalnego, to również śmiało się odzywaj! :)

Więcej moich prac znajdziesz na 

https://www.julphotos.pl

https://www.instagram.com/jul.photos/

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie