portfolio zdjecia znany fotograf kamil-karmanski
portfolio fotografa kamil-karmanski fotograf chrzanow malopolskie

zdjęcia: 9
wyświetlenia: 60
opinie: 6

Kamil Karmański Fotograf Chrzanów

Mam na imię Kamil. Jestem fotografem,. Specjalizuje się w fotografii kobiecej, wizerunkowej, biznesowej i portretowej. Fotografia to dla mnie pasja, która stała się sposobem na życie. Sukcesywnie poszerzam wiedzę, w tym zakresie, uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach. Z mojego doświadczenia wynoszę, że pięknym kadrem, można wyleczyć czyjeś "kompleksy", pokazać piękno, którego często w sobie nie widzimy. Kolejną zaletą zdjęć, jest pomysł na spersonalizowany album, pełen emocji, wspomnień i chwil radości, zamkniętych w zdjęciu. Moje sesje zdjęciowe to czysta przyjemność, miłe wspomnienia, dobra atmosfera, połączona z zabawą. "Które z moich zdjęć jest moim ulubionym? To, które zrobię jutro" -Imogen Cunningham Dokładnie tak! Codziennie stawiam sobie nowe cele Dla Was chcę się rozwijać, aby każde kolejne zdjęcie, było lepsze, od poprzedniego. Sesje wykonuję głównie na terenie małopolski i śląska ale jestem otwarty na różne propozycje. Napisz do mnie lub zadzwoń i razem stwórzmy coś pięknego!

Opinie

O

2023-05-18 18:55:07Ola T.

Ocena: 5

Bardzo polecam sesje u Kamila! Ma dużo pomysłów, świetnie ustawia światło, zawsze dąży do uzyskania idealnego zdjęcia, wprowadza miłą atmosferę, a obrobione zdjęcia otrzymałam już następnego dnia! Polecam serdecznie, ja na pewno jeszcze będę korzystać z usług Kamila! :)
K

2023-05-17 13:12:12Kinga

Ocena: 5

Serdecznie polecam Pana Kamila, profesjonalista w każdym calu :) Miła atmosfera i piękne zdjęcia gwarantowane!
O

2023-05-16 19:44:08Ola

Ocena: 5

Nigdy nie spotkałam tak pozytywnego i empatycznego fotografa :)) Osobiście bardzo się stresowałam przed sesją, ale Kamil ma pełen zapas dobrego humoru i zaradzi każdej sytuacji. Pełen zaangażowania i cudowny utalentowany fotograf!
P

2023-05-14 19:40:30Piotr Pawlak

Ocena: 5

Ja napiszę tu zupełnie inną historię. Zaczęło się zwyczajnie, od słowa do słowa. Potem cisza i ... po dwóch dniach zgodził się, by poprowadzić indywidualny kurs dla mnie z fotografii portretowej widziany jego okiem. Gdzieś tam cichutko jestem dumny z siebie, że go do tego namówiłem, bo to był bardzo dobry pomysł. Fachowa wiedza, merytoryczne i rzetelne spojrzenie na dane aspekty fotografii, mnóstwo praktycznych ćwiczeń, które w najlepszy sposób oddają to co chcesz zrozumieć , przez kontakt siebie ,aparatu, modelki i jego profesjonalnych rad,które mają naprowadzić Cię na właściwą drogę. To podróż do jego świata, i cieszę się, że ją odbyłem. Do tego wszystkiego luźna atmosfera,mnóstwo śmiechu przez co pracujesz i uczysz się bez niepotrzebnego stresu. Jeśli ktoś ma chęć zrozumieć i spojrzeć na ten świat z drugiej strony- Jego strony, jak najbardziej polecam!!! Po tym zapewniam, że nic nie będzie już takie same :) Wielkie Brawa Kamil !!!! Pozdrawiam serdecznie
M

2023-05-14 14:21:35Marlena

Ocena: 5

Gorąco polecam wszystkim 👌 Miła atmosfera, śliczne zdjęcia i duży profesjonalizm. Pasja Kamila do robienia zdjęć jest tak wielka, że każda sesja wypada pięknie 😍
F

2023-05-12 23:02:08Fauqa97

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm. Empatyczne podejście do klienta i cudowne efekty w formie zdjęć. Polecam ;)
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie