portfolio zdjecia znany fotograf karina-gibala
portfolio fotografa karina-gibala fotograf wieliczka malopolskie

zdjęcia: 36
wyświetlenia: 64
opinie: 3

Karina Gibała Fotograf Wieliczka

Fotografuję również w miastach: Kraków, Limanowa, Dobczyce, Niepołomice, Gdów, Bochnia

Hej! 

Jestem Karina i robię zdjęcia od niecałych dwóch lat. Nie ukończyłam żadnego kursu fotograficznego, jestem samoukiem, ale jeździłam na warsztaty profesjonalnych fotografów, którzy dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem sprawili, że wyciągnęłam z tych spotkań mnóstwo cennych wskazówek i rad. Świat fotografii okazał się cudowną odskocznią od codziennego życia. To szczęście, gdy trzymam aparat w ręce, jest nie do opisania, dlatego też postanowiłam spełnić swoje marzenie i dążę do tego, aby zostać profesjonalnym fotografem.  W sesję zdjęciową, wkładam całe serce i wiedzę, chcąc, żeby każdy element zdjęcia był dopracowany a klienci zadowoleni. 

 Na swoim koncie mam już parę płatnych zleceń, zajęcie drugiego miejsca w konkursie „Zdjęcie Roku” na grupie fotograficznej „Migawka”, a także sesję z profesjonalnymi modelkami i modelem-Andżeliką Szczęszek, Mariuszem Piętą oraz Marleną Ziobro.

 Zapraszam serdecznie do obejrzenia moich prac:

www.fotokarina.pl

Fb: FotoKarina

Ig: carpe.diem.blonde

Sprzęt, na którym pracuje: 

-aparat Sony A7c 

-obiektywy marki Sony

-obiektywy marki Tamron

Opinie

K

2023-06-14 17:45:41Kamil

Ocena: 5

Jestem bardzo zadowolony z sesji. Polecam 😊😊
L

2023-06-14 14:22:52Lidia

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie. Zdjęcia wyszły piękne, jestem bardzo zadowolona.Polecam z całego serca.
M

2023-06-14 14:01:57Maja

Ocena: 5

Polecam z całego serca! Karina potrafi uchwycić najlepsze momenty. Zdjecia zawsze wychodzą pieknie, wyjatkowo i naturalnie. Sesje dziecięce są cudowne. Chętnie bedziemy do niej wracać z córeczką. :)
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie