portfolio zdjecia znany fotograf karolina-baczewska-photo-stories
portfolio fotografa karolina-baczewska-photo-stories fotograf gdansk pomorskie

zdjęcia: 205
wyświetlenia: 394
opinie: 7

Karolina Baczewska Photo Stories Fotograf Gdańsk

Fotografuję również w miastach: Gdynia, Sopot, Elbląg, Malbork, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański

Cześć! Miło Cię tu widzieć! Nazywam się KAROLINA BACZEWSKA, a fotografia to moja największa pasja i sposób na życie. Świetnie czuję kolory, obrabiam zdjęcia w nieprzesadzony sposób, a na sesji skupiam się na twoim komforcie i naturalnych emocjach. Moja specjalność to historie miłosne i lifestyle. Odezwij się do mnie, jestem pewna, że razem stworzymy coś niesamowitego! 

Zdjęcia

Wczytaj więcej zdjęć

Opinie

G

2023-02-26 15:25:23G&K

Ocena: 5

Planując podróż poślubną nad morze, wpadliśmy z mężem na pomysł wykonania sesji w tej pięknej scenerii. Chociaż na współpracę z Karoliną zdecydowaliśmy się bardzo spontanicznie był to strzał w dziesiątkę! Umawialiśmy się zdalnie, a mimo to dogadaliśmy wszystkie szczegóły, dostaliśmy przejrzystą ofertę, z koncepcjami miejsc i ujęć. Mimo pochmurnej pogody Karolina wyczarowała dla nas cudowną pamiątkę - subtelne, klimatyczne i profesjonalne ujęcia. Cała sesja w luźnej atmosferze, bez stresu przed obiektywem, dla nas przednia zabawa :) Oglądaliśmy zdjęcia już chyba milion razy, są przepiękne! Dziękujemy!!! Z całego serca polecam BACZEWSKAfoto! :)
K

2023-02-24 20:55:11Karolina i Dawid

Ocena: 5

Współpraca z Karoliną jest godna polecenia. Podczas sesji było naprawdę miło i sprawnie, a zdjęcia bardzo nam się podobają:) Karolina przesłała je szybko, co jest dodatkowym atutem.
O

2023-02-20 23:37:47Ola i Łukasz

Ocena: 5

To wielka przyjemność być fotografowanym przez Karolinę. Sesja przebiegła w miłej i czułej na nasze potrzeby atmosferze. Karolina dba o każdy szczegół, starając się przede wszystkim o to, abyś czuł/czuła się swobodnie przed obiektywem. Jeszcze raz dziękujemy za piękne kadry, kolory i bijące ze zdjęć ciepło.
M

2023-02-20 20:42:05Marta

Ocena: 5

To była rewelacyjna sesja zdjęciowa ✨ Postawiłam nie lada zadanie przed Karoliną bo naszym drugim modelem był koń. Sesje zdjęciowe ze zwierzakami są niełatwym zadaniem bo trzeba uchwycić szybko idealny moment kiedy oboje pozujemy. Karolina poradziła sobie doskonale, wiele pomysłów inwencji twórczej a finalnie efekt to przepiękne jesienne zdjęcia. Mam przepiękna pamiątkę i mam nadzieje, że niedługo znów się spotkamy bo atmosfera na sesji była fantastyczna 😊
J

2023-02-20 20:41:02Julia i Przemek

Ocena: 5

Sesja z Karoliną to sama przyjemność. Luźna atmosfera, dużo niewymuszonego uśmiechu i naturalności. Zdjęcia dotarły do nas bardzo szybko. Mają swój niepowtarzalny charakter, są subtelne i nie przeretuszowane jak to często się obecnie zdarza. Widać, że Karolina kocha cykać zdjęcia i podchodzi do pracy bardzo profesjonalnie. Polecam z całego serca!
A

2023-02-20 20:40:01Ania

Ocena: 5

Bardzo polecam Karolinę. Utalentowana młoda dziewczyna z dobrym okiem i mnóstwem pomysłów. Umie przekonać do pozowania najbardziej opornych. Dodam, że świetne podejście do małych dzieci, umie je na fotografii okiełznać. Zdjęcia fantastyczne. Bardzo polecamy!
P

2023-02-20 20:03:56Paulina i Karol

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy za profesjonalnie wykonaną sesję rodzinną. Efekty przerosły nasze oczekiwania, jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecamy z całego serca ! :)
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie