portfolio zdjecia znany fotograf karolina-pastuszak-photography
portfolio fotografa karolina-pastuszak-photography fotograf bielsko-biala slaskie
https://karolinapastuszak.pl/ strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 73
wyświetlenia: 190
opinie: 0

Karolina Pastuszak Photography Fotograf Bielsko-Biała

Fotografuję również w miastach: Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Żywiec

Jestem fotografką z Bielska-Białej, prowadzę swoje studio fotograficzne w samym sercu miasta w Kamienicy pod Orłem. Do swojej pracy podchodzą z ogromną pasją, a najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klientów.Umawiając się do mnie na sesję zdjęciową mają Państwo gwarancję usługi na najwyższym poziomie – posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny, a dodatkowo jestem retuszerem, dzięki czemu każde zdjęcie poddane zostanie starannej obróbce graficznej. Posiadam również ogromną ilość rekwizytów – od strojów noworodkowych po efektowne suknie dla kobiet w ciąży.

Zawsze staram się dopasować do wizji Klienta, doradzam i podpowiadam. Dbam o to, aby atmosfera była luźna, a fotografowane osoby czuły się swobodnie i komfortowo. Na zdjęciach staram się uchwycić emocje, bo to one są najważniejsze.

Specjalizuję się w fotografii noworodkowej, ciążowej, rodzinnej, kobiecej i okolicznościowych plenerach (sesje ślubne, komunijne). Organizuję również sesje świąteczne – zarówno bożonarodzeniowe jak i wielkanocne.

Zapraszam do kontaktu!

Zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie