portfolio zdjecia znany fotograf karolina-pierscieniak-fotografia
portfolio fotografa karolina-pierscieniak-fotografia fotograf rumia pomorskie

zdjęcia: 45
wyświetlenia: 434
opinie: 0

Karolina Pierścieniak Fotografia Fotograf Rumia

Fotografuję również w miastach: Rumia, Reda, Wejherowo, Gdynia, Trójmiasto

Jest kilka powodów dla których fotografia stała się moją pasją, przygodą, sposobem wyrażania siebie, wreszcie sposobem na życie. Jestem mamą 2 cudownych szkrabów i to przede wszystkim dla nich pragnę zatrzymać ulotne chwile naszej codzienności na dłużej. Fotografia daje mi tę szansę i nawet gdy nas już nie będzie pozostaną wspomnienia i emocje zatrzymane w kadrze. Każdy obraz jest inny i opowiada inną historię, historię miłości, szczęścia, przyjaźni. Każdy nowy projekt daje mi masę nowych wrażeń, możliwości wyrażenia siebie, poprzez kreację rzeczywistości i dobór stylizacji. Największą nagrodą jest to co do mnie wraca, dobro, Wasz szczery uśmiech i zachwyt nad tym co wspólnie tworzymy. Fotografować to patrzeć sercem, byc uważnym, dostrzegać piękno najdrobniejszych szczegółów, stapiać się z otoczeniem, żyć jego życiem, być lotem ptaka, szumem fal, odbiciem w tafli wody, tańczyć niczym trawy i zamykać to wszystko w kadr, wieczny kadr. .....

Zdjęcia

Pakiety cenowe

Pakiet Basic

350

Pakiet na dowolną sesję plenerową.

Pakiet obejmuje:

  • Pakiet brązowy obejmuje 8 kadrów w wersji elektronicznej oraz wydruk w formacie 15X21 cm. Możliwość zakupienia dodatkowego kadru w cenie 40 zł za kadr.

Zobacz zdjęcia

Pakiet Silver

480

Pakiet na dowolną sesję plenerową.

Pakiet obejmuje:

  • Pakiet srebrny obejmuje 12 kadrów w wersji elektronicznej oraz wydruk w formacie 15X21 cm. Możliwość zakupienia dodatkowego kadru w cenie 40 zł za kadr.

Pakiet Gold

650

Pakiet na dowolną sesję plenerową.

Pakiet obejmuje:

  • Pakiet złoty obejmuje 20 kadrów w wersji elektronicznej oraz wydruk w formacie 15X21 cm. Możliwość zakupienia dodatkowego kadru w cenie 40 zł za kadr.

Portret Fine Art

250

Portret Fine Art na - fotoobraz na płótnie wielkości 50 X 50 cm, bądź 40-60 cm

Pakiet obejmuje:

  • oferta obejmuje wydrukowany na płótnie fotoobraz. Możliwość dokupienia kadru w wersji elektonicznej w cenie 50 zł

Zobacz zdjęcia

Pakiet Studio

450

Pakiet obejmuje sesję studyjną w stylu fine art

Pakiet obejmuje:

  • w ramach pakietu otrzymujecie Państwo 8 kadrów w wersji elektronicznej oraz ich wydruk w formacie 15/21 cm. Możliwość dokupienia kolejnych kadrów w cenie 50 zł za ujęcie.

Zobacz zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie