portfolio zdjecia znany fotograf karolina-staniszewska
portfolio fotografa karolina-staniszewska fotograf warszawa mazowieckie

zdjęcia: 20
wyświetlenia: 77
opinie: 0

Karolina Staniszewska Fotograf Warszawa

Fotografuję również w miastach: Żyrardów, Sochaczew, Błonie, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA SESJE DZIECIĘCE ORAZ FOTOGRAFIE OKOLICZNOŚCIOWĄ (KOMUNIA, CHRZEST, ROCZEK)

Sesje dziecięce wykonuję głownie w plenerze na terenie Warszawy i okolic. Do każdej sesji oferuję do wyboru gadżet do stylizacji, również w klimacie retro., zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Chętnie wykonam także sesje domowe, w warunkach, w których dziecko czuję się bezpiecznie i swobodnie. 

Wykonuję również fotografie komunijne, fotografie chrztu oraz z innych imprez okolicznościowych, jubileuszowych, kulturalnych. Na swoich zdjęciach staram się uchwycić niepowtarzalne chwile dla Ciebie i Twojego dziecka. Wykonuję reportaż zarówno z przygotowania, mszy, jak i samej uroczystości. 

Ceny sesji ustalane są w zależności m.in. od pakietu i liczby zdjęć, rodzaju sesji, czasu jej trwania. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, starając się zapewnić maksimum satysfakcji z otrzymanych zdjęć dla swoich Klientów. 

Ważne jest dla mnie to, aby czas spędzony podczas wykonywania sesji był pięknym wspomnieniem nawet dla tych, którzy nie przepadają za patrzeniem w obiektyw, a jednak marzą o pamiątce do fotograficznego albumu.

Fotografia, jako pasja w życiu, towarzyszy mi już od kilkunastu lat. Mniej więcej cztery lata temu zapałałam szczególną miłością do fotografowania dzieci. Bilska jest mi również fotografia, reportażowa, dokumentalna, uliczna. 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszam do kontaktu, podczas którego odpowiem na Twoje wszelkie pytania oraz przedstawię najkorzystniejszą ofertę cenową.

Pozdrawiam serdecznie, 

Karolina Staniszewska

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie