portfolio zdjecia znany fotograf kinga-dziwota
portfolio fotografa kinga-dziwota fotograf zielona-gora lubuskie

zdjęcia: 24
wyświetlenia: 1041
opinie: 2

KInga Dziwota Fotograf Zielona Góra

Fotografuję również w miastach: Nowa Sól, Wrocław, Poznań, Kraków, Warszawa, Łódź, Szczecin, świebodzin, Sulechów

Fotografią zajmuję się od ponad 10 lat, zawodowo od 2017 roku i obiektem moich fotografii są głównie ludzie. Jestem tam gdzie można znaleźć człowieka. 

Pracuję z aparatem Nikon d750 -to aparat pełnoklatkowy, który świetnie sobie radzi podczas imprez w pomieszczeniu, gdzie jest dość ciemno, życie i pracę ułatwiają też stałoogniskowe jasne obiektywy.

Znam biegle obsługę programów grafaicznych takie jak m.in. adobe Lightroom czy Photoshop, zajmuję się samodzielnie obróbką zdjęć, retuszem i fotomontażem.

Fotografia - jedna z wielu pasji, z obu stron obiektywu. W większości sama stylizuję, maluję i wybieram temat sesji, ale często pomagam wdrożyć w życie czyjeś projekty i razem tworzymy naszą bajkę :)
Wraz z moją marką kdfashion, w której działam z niesamowitą kobietą, Basią Szymaniuk, tworzymy przestrzeń dla pań, zarówno fotograficznie: poprzez pokazanie ich prawdziwego piękna, oraz poprzez stylizację, gdzie miarką Basia leczy wszystkie kompleksy, autentycznie, nikomu nie są one potrzebne ani do szczęścia, ani do życia:)


Sesje zdjęciowe robię w zakresie, gdzie można znaleźć człowieka: są to sesje portretowe, spacery fotograficzne, eventy (koncerty, wesela, stand-up, spotkania rodzinne, spotkania biznesowe), sesje wizerunkowe korporacyjne, stylizacyjne i inne.
Ulubiona tematyka, to zdecydowanie koncerty, portret i stylizacja (fantasy, bajka, alternatywa).


Ofertę kieruję do:


klientów indywidualnych i firm


fotografów: prowadzę warsztaty i szkolenia z podstaw fotografii, obsługi aparatu, pracy z modelką/modelem, obróbka zdjęć w programach graficznych (Gimp, RawTheraphy, Lightroom, Photoshop), organizuję plenery fotograficzne, podstawy psychologii z pracą z drugim człowiekiem, relacjami, jak przygotować się do sesji zdjęciowej i inne


modelek: ustawianie się do sesji, trening fotogeniczności, pozowania, dobrania stroju, przygotowanie się do sesji, również buduję portfolio, wraz z założeniem www, kont na portalach modelingowych oraz wykonuję portfolio w pdf, zajmuję się też promocją wizerunku zarówno przez moje fp i inne konta społecznościowe


są dostępne vouchery podarunkowe :)


Zasięg działania: formalnie wszędzie, gdzie można dojechać, nie ograniczam się do samej Zielonej Góry, co widać po galerii (i z łapką na sercu, nie publikuję wszystkiego, cóż, nie starczyłoby mi życia na to wszystko wraz z prowadzeniem fanpage :D)


Zajmuję się również fotografią artystyczną: wystawiam swoje prace, można je również zakupić, wydaję fotoksiążki i kalendarze, jestem w trakcie pisania swojej pierwszej książki, związanej z pracą jako fotograf dla ludzi.


Od jakiegoś czasu jestem na stanowisku wiceprezesa w Lubuskim Towarzystwie Fotograficznym: zapraszam fotografów do przyłączania się do stowarzyszenia, zapisy są otwarte cały czas :)
Często działam w działalności non profit na zasadzie tfp (barter, nieodpłatny), pomagając młodym osobom w starcie kariery w dążeniu do zawodu fotomodela; młodym firmom, rozwijającym biznes w eventach promocyjnych; w stowarzyszeniach promujących swoje działania non profit; wśród osób, które będą na tyle odważne i się zgłoszą, które pracują z budowaniem swojej wartości siebie, ale nie mają środków na sesje zdjęciowe i inne. Będzie mi więc niezmiernie miło, jeśli zechcielibyście wesprzeć moje działania na Patronite: https://patronite.pl/teamwork Tak, nadal działam pod hasłem roboczym teamwork, bo nigdy nie jestem sama, zawsze jest ktoś kto wspiera, kto chce działać, również wspiera w działaniach tfp :)

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Pakiety cenowe

Event

250

Chętnie pofocę eventy: koncert, ślub, stand-up, spektakl, urodziny, wystawy itd. Wszytko co ma formę eventu, relacji, reportażu, gdzie trzeba złapać odpowiednią chwilę -cóż, uwielbiam to robić:) Przykładowa wycena: 250 zł/1h, w tym są wszystkie zdjęcia wybrane przez fotografa (standardowo minimum 30 na 1h, średnio 50) + 100 zł za każde wybrane zdjęcie, które miałoby być w innej niż webowej formie np. z autorską obróbką graficzną, stworzenie ze zdjęcia plakatu, albumu, pełen retusz, zmiana tła, wersja do druku itd. Obowiązkowa rezerwacja terminu: priv

Pakiet obejmuje:

  • Przykładowa wycena: 250 zł/1h, w tym są wszystkie zdjęcia wybrane przez fotografa (standardowo minimum 30 na 1h, średnio 50)

Zobacz zdjęcia

Pakiet srebrny 5 zdjęć

750

Zdjęcia: wybrane przed obróbką, przekazane w chmurze Ilość zdjęć 5 Przy większej ilości: każde kolejne wybrane zdjęcie 100 zł/szt Sesja zdjęciowa obejmuje same wykonanie zdjęć, bez make up i stylizacji: zobacz w innych pakietach: ilość zdjęć w pakiecie oraz wraz z make up i stylizacją.

Pakiet obejmuje:

  • Ilość zdjęć 5: zdjęcia udostępnione w chmurze, wersja do druku oraz social media, wersja kolor oraz czarno biała
  • Przy większej ilości: każde kolejne wybrane zdjęcie 100 zł/szt

Zobacz zdjęcia

Pakiet srebrny 10 zdjęć

1200

Zdjęcia: wybrane przed obróbką, przekazane w chmurze Ilość zdjęć 10 Przy większej ilości: każde kolejne wybrane zdjęcie 100 zł/szt Sesja zdjęciowa obejmuje same wykonanie zdjęć, bez make up i stylizacji: zobacz w innych pakietach: ilość zdjęć w pakiecie oraz wraz z make up i stylizacją.

Pakiet obejmuje:

  • Ilość zdjęć 10: zdjęcia udostępnione w chmurze, wersja do druku oraz social media, wersja kolor oraz czarno biała
  • Przy większej ilości: każde kolejne wybrane zdjęcie 100 zł/szt

Zobacz zdjęcia

Opinie

G

Gabriela

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera i zaskakujące efekty! Polecam!
A

Anna Frąckiewicz

Ocena: 5

Bardzo ciekawe "spojrzenie"...z przyjemnością się współpracuje a później ogląda efakty pracy 😊
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie