portfolio fotografa klusia-kluszczynska fotograf bydgoszcz kujawsko-pomorskie

zdjęcia: 40
wyświetlenia: 191
opinie: 0

Klusia Kluszczyńska Fotograf Bydgoszcz

Fotografuję również w miastach: Poznań, Toruń, Piła, Inowrocław, Gniezno, Włocławek, Ciechocinek, Nakło Nad Notecią

Cześć, jestem Ola i jestem Waszą fotografką!  

Uwielbiam spotkania z Wami. Każde z nich to nowa energia, ciągła inspiracja, magiczne emocjonalne chwile.Jestem artystyczną duszą, która wciąż coś tworzy.

Kocham muzykę, uwielbiam rysować a w fotografii jestem w stu procentach sobą, mogę dać upust swoim artystycznym zasobom.

 Teraz czas na historię: skąd u mnie pasja właśnie do fotografii, skąd taki pomysł na życie?

 Nie opowiem Wam tutaj nic w stylu: już gdy jako kilkulatka robiłam zdjęcia starym aparatem wszystkiemu, co spotkałam na swojej drodze. 

U mnie historia zaczyna się w momencie, gdy kończę 22 lata i na urodziny otrzymuję od taty swój pierwszy aparat w prezencie. Od razu wiedziałam, że to jest właśnie TO! 

Od tego przełomowego momentu… nie rozstawałam się z aparatem, towarzyszył mi absolutnie wszędzie. Wciąż robiłam zdjęcia, wciąż brakowało mi miejsca na kartach pamięci.

Nieco później odkryłam magię obróbki i tutaj przepadłam całkowicie! Chciałam się uczyć wciąż czegoś nowego, sięgałam po kolejne kursy, aż w końcu zapadła decyzja o szkole fotograficznej, o

byciu zawodowym fotografem! 

 Łapię Wasze rodzinne wspomnienia. Uwieczniam spojrzenia przepełnione miłością. Towarzyszę Wam w przełomowych momentach. Obserwuję. Kreuję. Jestem.

To wspaniała droga, zawsze krok za Wami, zawsze blisko. A później Wy otrzymujecie efekty w postaci kadrów, które przywołują wspomnienia, rozczulają, ekscytują.  

Jestem tutaj z Wami i dla Was.

Śmiało, stwórzmy razem coś pięknego! 

Zakres pracy

Pakiety cenowe

Pakiet mini

400

- 8 zdjęć w wersji elektronicznej poddanej autorskiej obróbce, - samodzielny wybór zdjęć z galerii elektronicznej, - sesja w plenerze / studio (+100zł) - sesja trwająca 1 -1,5h, - dodatkowe ujęcia: 40 zł/ szt.

Pakiet standard

500

- 8 zdjęć w wersji elektronicznej poddanej autorskiej obróbce, - samodzielny wybór zdjęć z galerii elektronicznej, - sesja w plenerze / studio (+100zł) - sesja trwająca 1 -1,5h, - dodatkowe ujęcia: 40 zł/ szt.

Pakiet mega

650

- 20 zdjęć w wersji elektronicznej poddanej autorskiej obróbce + 30 odbitek 10×15 cm, - samodzielny wybór zdjęć z galerii elektronicznej, - sesja w plenerze / studio (+100zł) - pendrive ze zdjęciami - sesja trwająca 1 -1,5h, - dodatkowe ujęcia 25zł/szt.

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie