avatar
Zdjęcia: 56

Joanna Dąbrowska

Fotograf Koło

Jestem fotografem i grafikiem komputerowym.Wykonuję:- reportaże z chrzcin, urodzin, komunii oraz innych imprez okolicznościowych- sesje w studio i plenery: rodzinne, dziecięce, ciążowe, narzeczeńskie - sesje wizerunkowe- zdjęcia produktowe (białe tło lub aranżacja)Zajmuję się ponadto retuszem zdjęć, wykonuję również grafiki ze zdjęciem na potrzeby allegro i sklepów internetowych.Dodatkowo oferuję:- fotoksiążki oraz odbitki zdjęć- zaproszenia oraz podziękowania dla gości w formie magnesów ze zdjęciem (chrzest, komunia, ślub, rocznica itp)- gadżety firmowe w formie magnesów

Fotografuję w miastach: Koło, Konin, Turek

portfolio fotografa andrzej-jankowski fotograf kolo wielkopolskie
Zdjęcia: 10

Andrzej Jankowski

Fotograf Koło

Fotografuję w miastach: Koło, Poznań, Łódź, Konin, Włocławek i 4 więcej...

portfolio fotografa astor-video-foto fotograf kolo wielkopolskie
Zdjęcia: 7

Astor Video-Foto

Fotograf Koło

Innowacyjne Filmowanie i Ujęcia z Drona Oferujemy: Filmowanie od jednego do trzech operatorów. Film w jakości Full HD 50 FPS lub 4K Filmowanie z Kranu Kamerowego na sali Ujęcia z 3 Osiowego gimbala (płynny ruch) Filmowanie i fotografia z powietrza DRONEM. Oferujemy również usługi w pakiecie Film + Foto Fotografię od przygotowań do końca oczepin. Zdjęcia PLENEROWE w dniu ślubu lub innym dogodnym dla Państwa dniu w dowolnym miejscu wybranym przez Parę Młodą. Fotografia na plenerze z drona. Promocyjne ceny na Limuzyny na Wasz Ślub ! Mamy ponad 20 lat doświadczenia. Zapraszamy do nas do Studia na prezentację naszych produktów na żywo, bo tylko tak możemy pokazać naszą wysoką jakoś i dbałość o szczegóły

Fotografuję w miastach: Koło, Warszawa, Poznań, Konin, Włocławek i 2 więcej...

portfolio fotografa natalia-jozwiak fotograf lodz lodzkie
Zdjęcia: 5

Natalia Jóźwiak

Fotograf Koło

Pracuję głównie na terenie Łodzi i Koła, ale dojadę wszędzie za zwrotem kosztów.

Fotografuję w miastach: Łódź, Łowicz, Pabianice, Zgierz, Koło

portfolio fotografa biznesprofoto fotograf konin wielkopolskie
Zdjęcia: 5

Biznesprofoto

Fotograf Koło

Mamy wszystko, czego potrzebujesz! Zaplanujemy wspólnie sesję zdjęciową, opowiadającą Twoją historię, historię Twojej marki, Twojej firmy. Świetna profesjonalna sesja marketingowa, pomoże Ci odkryć Twoją wartość, pokazać to innym i wznieść Twoją firmę na kolejny poziom. Wykonamy dla Was profesjonalną kampanię wizerunkową, reklamową dla Ciebie i Twojej firmy. Dojeżdżamy do klienta. Ten sposób pracy wybraliśmy z uwagi na troskę o Wasz czas. Wiemy, że naszymi klientami są ludzie, żyjący w wiecznym niedoczasie :-) Oszczędzamy też Wasze pieniądze - nie musicie oddelegowywać Waszych pracowników na długi czas ze swoich stanowisk pracy. Nie musicie nigdzie do nas przyjeżdżać, to my przyjedziemy do Was.

Fotografuję w miastach: Konin, Warszawa, Wrocław, Poznań, Toruń i 11 więcej...

portfolio fotografa koprasfoto fotograf konin wielkopolskie
Zdjęcia: 5

Koprasfoto

Fotograf Koło

Fotografia to nasza pasja! Jako fotograf ślubny, wierzymy, że ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem w Waszym życiu. Czujemy się zaszcyceni za każdym razem, gdy pary młode powierzają nam udokumentowanie ich dnia ślubu. Fotografujemy Was i Waszych gości z najwyższym szacunkiem. Skupiamy się na reporterskim stylu fotograficznym. Staramy się za każdym razem udokumentować chwile pełne wzruszeń, łez, uśmiechu i radości tak, aby Wy i Wasi goście nie zauważali naszej obecności. Dzień ślubu przepełniony jest pięknem i pewnego rodzaju magią, swoistym klimatem… Wierzymy, że to właśnie naszą pracą i obowiązkiem jest utrwalenie właśnie tych magicznych, pięknych i niepowtarzalnych momentów dnia i robimy to z nieskrywaną radością.

Fotografuję w miastach: Konin, Kalisz, Kutno, Koło, Turek i 13 więcej...

portfolio fotografa fotowideo fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 3
Ceny usług fotograficznych od 2500zł

fotowideo

Fotograf Koło

Fotograf Ślubny i Wideofilmowanie zdjecia grupowe i sesje plenerowe

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Kielce, Warszawa, Kraków, Wrocław i 97 więcej...

avatar
Zdjęcia: 14

Martyna Zgierska

Fotograf Koło

Fotografuję w miastach: Łódź, Warszawa, Zakopane, Bielsko-Biała i okolice, Okolice Warszawy i 3 więcej...

portfolio fotografa arena-film-i-fotografia-slubna fotograf konin wielkopolskie
Zdjęcia: 12

ARENA Film I Fotografia Ślubna

Fotograf Koło

Fotografuję w miastach: Konin, Poznań, Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski i 4 więcej...

portfolio fotografa patrykkoszelapl fotograf konin wielkopolskie
Zdjęcia: 13

patrykkoszela.pl

Fotograf Koło

Witam! Mam na imię Patryk, na co dzień jestem mężem Amelki, ojcem Lilianki i inżynierem elektrykiem. Przygodę z fotografią zacząłem już w czasie uczęszczania do liceum. Na początku była to zwykła zajawka, która przerodziła się w prawdziwą pasję. Na naukę tej sztuki poświęciłem mnóstwo czasu, przeczytałem dziesiątki książek, obejrzałem połowę “jutuba”, nie wspomne o godzinach spędzonych na praktykowaniu fotografowania i postprodukcji zdjęć. Mieszkam w Koninie, prawie w samym centrum Polski i dzięki temu nie jest dla mnie problemem dojechać praktycznie w każdy rejon naszego kraju. Poniżej możecie przeczytać w kilku słowach o każdym rodzaju fotografii, którymi się zajmuję, oraz wyjaśnienie dlaczego uwielbiam to robić.Fotografia ślubnaFotografując staram się uchwycić prawdziwe emocje – to co sprawi, że przeglądając album po wielu latach, będziecie mogli poczuć jeszcze raz atmosferę z dnia Waszego ślubu. Za każdym razem, wszystkie te chwile, wywołujące uśmiech, łzy, czy wzruszenie, przeżywam razem z parą młodą, dzięki czemu jestem w stanie uwiecznić historię z tego wydarzenia z perspektywy nie tylko obserwatora, ale i uczestnika, dzięki czemu będziecie wracać do moich zdjęć wielokrotnie.Fotografia rodzinnaJak już wspominałem, sam jestem mężem i ojcem, dzięki czemu wiem jak ważne są chwile spędzone z rodziną i wspomnienia, które tworzymy gdy jesteśmy razem. Wracają do zdjęć, choćby zaledwie sprzed kilku tygodni, jestem w stanie zauważyć jak wiele momentów i detali umyka naszej percepcji, a fotografia pozwala je wychwycić.Na sesjach rodzinnych nie “układam” swoich modeli, nie każe nikomu pozować, bo sam wiem jak można tego nie lubić. Chcę być tylko świadkiem, który “złapie” uczucia między Wami i radosne chwile spędzone razem.Fotografia PortretowaTo jest mój konik  Dzięki tej dziedzinie fotografii nauczyłem się chyba najwięcej. Praktykując jako fotograf portretowy poznałem całą game narzędzi pracy fotografa: sprzęt fotograficzny, lampy błyskowe, oprogramowanie do obróbki. Nauczyłem się pracy z kolorem, czy retuszu zdjęć. Choć nadal uważam, że nie jestem w 100% doskonały w tym co robię, to właśnie głód wiedzy i umiejętności powoduje, że z sesji na sesję moje zdjęcia są coraz lepsze.Jestem zdania, że każdemu da się zrobić piękne zdjęcia, a jeśli mi nie wierzysz, to pozwól mi się przekonać. Zerknij na mojego bloga, tam znajdziesz moje najnowsze prace.

Fotografuję w miastach: Konin, Poznań, Toruń, Łódź, Bydgoszcz i 5 więcej...

Filtruj oferty


Miasto


Kategoria


Województwo