portfolio zdjecia znany fotograf leszek-gorka
portfolio fotografa leszek-gorka fotograf katowice slaskie

zdjęcia: 67
wyświetlenia: 221
opinie: 5

Leszek Górka Fotograf Katowice

Fotografuję również w miastach: Kraków, Łódź, Warszawa, Częstochowa, Śląskie, Małopolskie

W fotografii cenię autentyczność i ulotne detale jakie może uchwycić aparat. Cześć, nazywam się Leszek, z wykształcenia jestem ilustratorem, ale od lat zajmuję się fotografią. Mieszkam i pochodzę ze Śląska, to tu najczęściej powstają moje zdjęcia. Brzozowy zagajnik, industrialna opuszczona szklarnia czy nowoczesny plener miejski. Lubię eksplorować nowe lokacje, więc mimo kilkuset zdjęć na koncie moja baza oryginalnych miejsc stale rośnie.Wykonuję zdjęcia w ramach dostrojonych do Twoich potrzeb sesji. Rodzinne lub portretowe fotografie, plenerowe sesje dla par i narzeczonych, zdjęcia w ramach imprez okolicznościowych, w tym reportaże ślubne. Niezależnie od ich charakteru stawiam na niepowtarzalny klimat, który zawsze współtworzy kilka elementów: przestrzeń, światło, technika fotograficzna, a także bohaterowie zdjęć.Nie czujesz się pewnie przed okiem aparatu? Spokojnie, swobodna atmosfera to obok obiektywu i zapasowych akumulatorów stały element mojego fotograficznego wyposażenia.

Zdjęcia

Opinie

K

2024-03-16 13:29:20Karolina Kujałowicz

Ocena: 5

Sesja zdjęciowa z Leszkiem była niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Jego profesjonalizm, kreatywność i umiejętność uchwycenia wyjątkowych momentów zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Z łatwością nawiązał kontakt ze mną i moim partnerem, tworząc przyjazną atmosferę. Oboje czuliśmy się swobodnie przed obiektywem. Efekty sesji są niezwykle imponujące i z dumą pokażę je moim bliskim. Gorąco polecam usługi Leszka każdemu, kto marzy o pamiątce na lata!
R

2023-07-26 14:59:12Rebeka Śmiałowicz

Ocena: 5

Z usług Leszka korzystaliśmy na naszym ślubie i weselu, i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu :) Zdjęcia wyszły bardzo naturalne, na czym nam zależało. Do tego Leszek jest przesympatyczną osobą, a to pomaga przy utrzymaniu swobodnej atmosfery ;) polecam wszystkim!
S

2023-07-26 14:33:05Sławomir Nowiński

Ocena: 5

Fantastyczne zdjęcia, poświęcenie dla profesji, tak najłatwiej podsumować to co robi Leszek. Moim zdaniem jako fotograf bardzo lubi grę świateł przez co warto się z nim wybrać na zdjęcia o wschodzie, trzeba wstać ale warto. Bardzo przyjemnie się współpracuje, potrafi wyczuć sytuacje i w to ile jest chęci w człowieku, a nawet jeśli jest jej niewiele (bo jest np. 6 rana) to i tak potrafi ją wykrzesać na tyle by zrobić ładne zdjęcie. Polecam
D

2023-07-12 13:11:15Dorota Wójcik

Ocena: 5

Najlepszy fotograf jakiego znam! Praca z nim to czysta przyjemność. Zawsze gdy pozuje Leszkowi czuję się bardzo swobodnie. Gdy czasem nie wiem jak mam się ustawić, to podpowiada co robić. W efekcie powstaje super zdjęcie :). Pełen profesjonalizm :) Nie mogę się doczekać kolejnych zdjęć! :)
K

2023-07-05 20:09:34Katarzyna Piekutowska

Ocena: 5

Polecam! Leszek jest świetnym wyborem fotografa zwłaszcza jeśli ktoś nie lubi sztucznych, pozowanych zdjęć, a na dodatek czuje się nieswojo przed obiektywem. Pełen profesjonalizm, ale też kreatywność i poczucie humoru. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć.
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie