portfolio zdjecia znany fotograf lovely-studio-anna-kasprzyk
portfolio fotografa lovely-studio-anna-kasprzyk fotograf tarnow malopolskie
https://www.facebook.com/LovelyStudio.AnnaKasprzyk.Dziecieca.Tarnow strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 266
wyświetlenia: 1593
opinie: 0

Lovely Studio Anna Kasprzyk Fotograf Tarnów

Fotografuję również w miastach: Rzeszów, Nowy Sącz, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Tuchów, Wojnicz, Gorlice, Dąbrowa Tarnowska, Kraków, Bochnia

"Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki..." Angela Carter

Fotografia to moja pasja, która pozwala mi zatrzymać ulotne chwile pełne emocji, miłości i piękna. Dzięki tej pasji połączonej z fascynacją światem dzieci, utrwalę dla Was najpiękniejsze wspomnienia.

Na sesji brzuszkowej przyszłe mamy poczują się pięknie i kobieco a po latach będą mogły wrócić wspomnieniami do tych ulotnych chwil oczekiwania na maleństwo.

A gdy na świat przyjdzie już Wasz maluszek zapraszam na sesję noworodkową, podczas której utrwalimy na zdjęciach pierwsze jego chwile.

Podczas sesji dziecięcej uchwycę w kadrze nieporadne pierwsze kroczki oraz uśmiech z pierwszym ząbkiem. Z radością pomogę "złapać i zatrzymać w kadrze" wyjątkowo szybkie starszaczki.

Do mojego studia zapraszam też nastolatki, o zdjęciach których często zapominamy. Profesjonalne portrety pozwolą im poczuć się pewniej w mediach społecznościowych a rodzice i dziadkowie będą mieć piękną pamiątkę.

Oferuję profesjonalne sesje ciążowe, noworodkowe, sesje maluszków i starszaków, rodzinne.

Sesje odbywają się w kameralnym, domowym studio. Do dyspozycji dla klientów jest osobna łazienka oraz dostęp do kuchni, gdzie można przygotować mleczko lub przekąski dla maluszków. Studio przed każdą sesją jest odpowiednio przygotowane: nagrzane (dla zmarzluszków i malutkich dzieci dodatkowo dostępna jest farelka) a podłoga zmyta w wysokiej temperaturze myjką karcher, przy użyciu wysokiej temperatury (by Wasze maluszki mogły z niej bezpiecznie korzystać). Dodatkowo w studio stale działa oczyszczacz powietrza.

Sesja może odbyć się też w plenerze. Natomiast jeśli najlepiej czujesz się u siebie lub wolisz na razie nie "podróżować" z noworodkiem, mogę przyjechać i zorganizować sesję w Twoim domu:) Dzięki sercu, które wkładam w moją pracę, szerokiej wiedzy i doświadczeniu oraz wysokiej klasy sprzęcie, na którym pracuję, otrzymacie Państwo profesjonalne zdjęcia swoich pociech.

Zdjęcia

Wczytaj więcej zdjęć

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie