najlepszy znany zdjecie w tle fotograf lukasz-ptaszynski-photohraphy
portfolio lukasz-ptaszynski-photohraphy fotograf warszawa mazowieckie
ul. Jana Kazimierza 64, Warszawa-Wola strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 20
wyświetlenia: 12
komentarze: 0

Łukasz Ptaszyński Photohraphy Fotograf Warszawa

Pracuję również w miastach: Lublin, Kraków, Gdańsk

uż jako dzieciak uwielbiałem robić zdjęcia. Na początku zwykłymi „pstrykaczami”, aparatami słabej jakości, potem już nieco lepszym sprzętem. Moi koledzy prosili rodziców o kolejne zabawki a ja… o lepszy aparat, jednak to wciąż była zabawa.


Na studiach zacząłem myśleć poważniej o fotografii, wtedy kupiłem swoją pierwszą lustrzankę.  Zacząłem fotografować ludzi, miejsca – takie zwykłe, mijane codziennie, które w obiektywie zyskują nowe życie. To były całkowicie amatorskie zdjęcia, jednak niektóre z nich w dalszym ciągu zgłaszam do różnych konkursów dla pasjonatów fotografii i nawet po latach są doceniane. 

Po studiach musiałem zająć się innymi rzeczami, jednak jak to z prawdziwą pasją bywa – znów mnie wciągnęła. I to już na dobre. Na co dzień pracuję jako prawnik w firmie ubezpieczeniowej, i chociaż zupełnie nie wiąże się to z robieniem zdjęć, szybko stałem się „nadwornym” fotografem. Miałem okazje wykonywać zdjęcia na imprezach firmowych, takich jak Kongres Sprzedaży, Spotkania Kadry Menedżerskiej, zagraniczne wyjazdy dla najlepszych agentów ubezpieczeniowych, np. do Gruzji. 

Uwielbiam wykonywać fotografie podróżnicze, uwieczniać miejsca, osoby, krajobrazy, wyłapywać niesamowite momenty, mijanych ludzi i uwieczniać je na tzw. street photo. I takich zdjęć znajdziesz najwięcej w moim portfolio. Jednak nie ograniczam się tylko do tego. Ostatnio robiłem sesje rodzinne, ciążowe. Kolejne osoby pozwalają mi się uwiecznić w obiektywie. A może to Ty będziesz następnym bohaterem moich zdjęć? 


Czym jest dla mnie fotografia?

W obiektywie cały świat nabiera barw, staje się magiczny i wyjątkowy. Moim zadaniem jest wydobycie piękna i uroku z każdego miejsca, pokazanie błysku w oku mojego modela – każdy z nich jest bohaterem.

Potrzebujesz zdjęć do CV, pamiątki rodzinnej, poszukujesz fotografa, który wykona zdjęcia na evencie organizowanym przez Ciebie? Każde zlecenie jest dla mnie ważne i wyjątkowe – możesz się o tym łatwo przekonać, stając przed moim obiektywem. Zapraszam do kontaktu.

 

 

Lokalizacja: Warszawa i okolice
Sprzęt: Nikon, Dji
Operator Drona: UAVO/VLOS

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Galerie, w których znajdują się moje zdjęcia:
Zdjęcia Warszawa, Portrety (Zdjęcia Portretowe) Warszawa, Zdjęcia w kategorii Fitness Warszawa, Zdjęcia z Dronów Warszawa, Zdjęcia Lublin, Portrety (Zdjęcia Portretowe) Lublin, Zdjęcia w kategorii Fitness Lublin, Zdjęcia z Dronów Lublin, Zdjęcia Kraków, Portrety (Zdjęcia Portretowe) Kraków, Zdjęcia w kategorii Fitness Kraków, Zdjęcia z Dronów Kraków, Zdjęcia Gdańsk, Portrety (Zdjęcia Portretowe) Gdańsk, Zdjęcia w kategorii Fitness Gdańsk, Zdjęcia z Dronów Gdańsk

Komentarze

Fotograf Warszawa, Portret Warszawa, Fitness Warszawa, Fotografia dronowa Warszawa, Fotograf Lublin, Portret Lublin, Fitness Lublin, Fotografia dronowa Lublin, Fotograf Kraków, Portret Kraków, Fitness Kraków, Fotografia dronowa Kraków, Fotograf Gdańsk, Portret Gdańsk, Fitness Gdańsk, Fotografia dronowa Gdańsk