najlepszy znany zdjecie w tle fotograf lukasz-wolanczyk
portfolio lukasz-wolanczyk fotograf wroclaw dolnoslaskie

zdjęcia: 28
wyświetlenia: 367
komentarze: 0

Łukasz Wolańczyk Fotograf Wrocław

Witaj! Cieszę się, że dotarłeś/aś tutaj i miło mi że chcesz mnie poznać bliżej.

Fotografią profesjonalnie zajmuje się od 2012 roku, moja pasja do fotografii zrodziła się o wiele wcześniej, studiowałem na Uniwersytecie Wrocławskim i pracowałem w dużym zakładzie fotograficznym gdzie mogłem poznać bliżej z fotografią. Punktem zwrotnym i motywacją do zostania profesjonalistą stała się nasza córka Kinga. Obserwując jej rozwój i to jak szybko się zmienia, zależało mi na zatrzymaniu każdej chwili z tamtego okresu. Jakość zdjęć, które wówczas robiłem na trybie auto kompletnie mi nie odpowiadała. Od tamtego momentu minęło 5 lat a moja pasja nadal się rozwija.

W rozwoju moich umiejętności fotograficznych nie bez znaczenia były liczne profesjonalne warsztaty, szkolenia z takich dziedzin fotograficznych jak m.in:

Portret
Fashion
Krajobraz
Street
Kulinarna
Webinaria: organizacji sesji zdjęciowych, zarządzanie kolorem, światło ciągłe i błyskowe w fotografii
Photoshop
W Grunwald Studio Fotografia prowadzę Kursy z fotografii od podstaw w takich miastach jak Wrocław, Kraków, Katowice i Poznań. Warsztaty cieszą się dużym zainetersowaniem oraz wysoką frekfencją. Szkolenia przebiegają w przyjaznej atmosferze , która pozwala na efektywne zdobywanie wiedzy o czym świadczy wiele pozytywnych komentarzy na naszym facebooku. Realizowałem sesje zdjęciowe dla wielu firm oraz korporacji, również zagranicznych. Moje zdjęcie zdobiło okładkę branżowego miesięcznika Foto-Kurier 3/2017. Jestem Rekomendowanym fotografem Google oraz założycielem grupy Fotografia Mobilna, która promuje fotografię smartfonem bo w końcu najlepszy aparat to ten który masz przy sobie a kluczem w fotografii jest światło.

Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kasę, a mistrz martwi się o światło” Anonim

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Galerie, w których znajdują się moje zdjęcia:
Zdjęcia Wrocław, Zdjęcia Modowe, Fashion Wrocław, Portrety (Zdjęcia Portretowe) Wrocław, Zdjęcia Nagości Zakrytej Wrocław, Zdjęcia Glamour Wrocław, Zdjęcia Krajobrazu Wrocław, Zdjęcia Reklamowe Wrocław, Zdjęcia w kategorii Fitness Wrocław, Sesje Zdjęciowe Wrocław, Zdjęcia Reportażowe Wrocław, Artystyczne Zdjęcia Wrocław, Zdjęcia Studyjne Wrocław, Zdjęcia Wnętrz Wrocław, Zdjęcia Architektury Wrocław, Kolaże Wrocław, Sesje Wizerunkowe, Zdjęcia Biznesowe Wrocław, Zdjęcia z Imprez Okolicznościowych Wrocław

Komentarze

Fotograf Wrocław, Fashion Wrocław, Portret Wrocław, Nagość zakryta Wrocław, Glamour Wrocław, Fotografia krajobrazowa Wrocław, Fotografia reklamowa Wrocław, Fitness Wrocław, Sesje zdjęciowe Wrocław, Fotografia reportażowa Wrocław, Fotografia artystyczna Wrocław, Fotografia studyjna Wrocław, Fotografia wnętrz Wrocław, Fotografia architektury Wrocław, Kolaż Wrocław, Fotografia Biznesowa Wrocław, Fotografia okolicznościowa Wrocław