najlepszy znany zdjecie w tle fotograf magineo
POLECAMY portfolio magineo fotograf krakow malopolskie

zdjęcia: 54
wyświetlenia: 410
komentarze: 0

Magineo Fotograf Kraków

Fotograf Ślubny Kraków


Fotografia ślubna w Krakowie łączy to co najpiękniejsze, zachwycające plenery, prawdziwe emocje oraz pasję robienia tego, co utrwala magię ulotności chwil.

Zdjęcia ślubne traktujemy profesjonalnie, szczegółowo omawiając oczekiwania Młodej Pary oraz etapy dnia ślubu. Oprócz niezwykłych reportaży pełnych uczuć i bliskości, wykonujemy artystyczne plenery ślubne, sesje rodzinne, narzeczeńskie, noworodkowe i dziecięce. Fotografujemy w Krakowie, Katowicach, Kielcach, Wolbromiu, Oświęcimiu i w Gliwicach - Małopolsce, na Śląsku i Podkarpaciu. Wykonujemy zdjęcia pełnoklatkowymi lustrzankami nikona.
Plenery realizujemy w różnych otoczeniach i stylistykach. Zapraszam do zapoznania się z naszym portfolio : www.magineo.pl

Zakres pracy

Pakiety cenowe

Sesja Kreatywna (artystyczna, rodzinna, ciążowa, dzidziusiowa, socialmedia, lifestyle, narzeczeńska)

300

Pakiet obejmuje:

 • Cześć, nazywam się Mariola, oferuję Wam kreatywne sesje fotograficzne trwającą zwykle ok. 1 h czasu. Sesja realizowana jest w Krakowie. W zależności od rodzaju sesji, omawiamy dokładnie Wasze oczekiwania, moje wizje, a także kolorystykę. Z każdej sesji otrzymujecie 30 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej.
 • Rodzaje sesji:
 • Pięknie i kobieco - sesję wykonuję w plenerze lub w moim niewielkim studio. Jest to sesja portretowa, mająca ukazać Twoje piękno, to zewnętrzne jak i wewnętrzne :) Możemy pokusić się o kilka sensualnych ujęć lub zostać przy portretach.
 • Sesja Rodzinna - sesje zwykle wykonuję w formie spaceru. Są to radosne zdjęcia, na których głównymi bohaterami są uczucia takie jak bliskość, szczęście i wspólnie spędzane chwile. Lubie lifestylowe klimaty, a także piękne wnętrza, jeśli marzy Wam się sesja we własnej przestrzeni.
 • Sesja ciążowa - na tej sesji głównym bohaterem jest oczekiwany dzidziuś, a także ten niezwykły czas, gdy jeszcze wciąż jest wymarzoną, wyśnioną osóbką. Sesję tego typu robię zazwyczaj samej mamusi, mamie i tacie, a także w formie rodzinnej mamie, tacie i rodzeństwu.
 • Sesja narzeczeńska - na tych sesjach lubię gdy prezentowany czas przed ślubem pokazany jest w kolorowych barwach jako wesoły, piękny i zapowiadający Wasze cudowne, przyszłe życie. Stylistyka dowolna, jednakże uwielbiam klimaty boho, promienie słońca przedzierające się przez liście a także industrialne tło miejskie. Zapraszam
 • Sesja social media / biznesowa - w zalezności od funkcji zdjęć np. fotografie na stronę internetową, "przy pracy", kreujące wizerunek - szczegółowo omawiamy stylistykę sesji i jej miejsce, a także charakter zdjęć.
 • Sesja artystyczna - chcesz spełnić swoje marzenia o zostaniu gwiazdą rocka, a moze bajkową wróżką, lub prawdziwym wiedźminem. Super! Razem możemy to zrobić. Uwielbiam spełniać marzenia i czarować fotografią. Zapraszam.

Zobacz zdjęcia

Mini Reportaż - Chrzest, Komunia, Przyjęcie, Event

350

Mini reportaż - obejmuje ok 1-1,5 h fotografowania. Zwykle gwarantuję 30-50 zdjęć w pełni obrobionych i zretuszowanych w zależności od charakteru reportażu. Mini reportaż z chrztu świętego obejmuje mszę świętą wraz z sakramentem + sesję rodzinną z gośćmi pod kościółkiem. Dodatkowa godzina pracy na reportażu w cenie 150 zł.

Pakiet obejmuje:

 • - 1h-1,5 h fotografowania,
 • - 30-50 zdjęć w pełni obrobionych,

Zobacz zdjęcia

Reportaż ślubny z plenerm

3000

Oferujemy w pełni profesjonalne usługi w zakresie artystycznej fotografii ślubnej, reportażowej oraz portretowej. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i gustom fotograficznym przygotowaliśmy dwa rodzaje obróbki autorskiej do wyboru: delikatne, matowe pastele lub intensywnie kontrastowe kolory. Fotografia ślubna jest niezwykłym połączeniem duchowych wzruszeń, szalonego karnawałowego pędu oraz plenerowej bliskości. Nasza praca polega na tym, by stworzyć dla Państwa niezapomniane obrazy uwieczniające doniosłe chwile ślubu i weselne szaleństwa, a także zrealizować najśmielsze wizje dotyczące artystycznych sesji plenerowych. Do każdej z par podchodzimy indywidualnie, dokładnie omawiając kolejność zdarzeń, a także Państwa oczekiwania, tak by stworzyć piękne i niebanalne fotografie potrafiące cieszyć przez kolejnych 100 lat... Wybór rodzajów zdjęć jest niezwykle obszerny: od tradycyjnej fotografii ślubno-weselnej połączonej ze zdjęciami inscenizowanymi, przez fotografię czarno-białą, po szalone zdjęcia w stylu retro. Dla nas najważniejsze jest Państwa satysfakcja, dlatego wielką uwagę przykładamy do oczekiwań i gustów. Podczas ślubu i wesela wykonujemy zdjęcia reportażowe, uwieczniając to, co się aktualnie dzieje bez ingerencji z naszej strony. Sesje plenerowe wykonujemy zwykle w innym terminie niż termin uroczystości ślubnych, by mieć na nie więcej czasu i realizować je w różnych miejscach. Zdjęcia plenerowe w innym terminie wykonujemy najchętniej w tygodniu po ślubie.

Pakiet obejmuje:

 • - Przygotowania i Błogosławieństwo
 • - Ceremonia ślubna
 • - Wesele
 • - Plener w dzień ślubu lub w innym terminie
 • - Galeria internetowa
 • - Wszystkie fotografie na nośniku elektronicznym ok. 500-700 zdjęć

Zobacz zdjęcia

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Galerie, w których znajdują się moje zdjęcia:
Zdjęcia Kraków, Zdjęcia Ślubne Kraków, Rodzinne Zdjęcia Kraków, Dziecięce Sesje Zdjęciowe Kraków, Zdjęcia Modowe, Fashion Kraków, Portrety, Fotografia Portretowa, Zdjęcia Kraków, Zdjęcia Glamour Kraków, Zdjęcia Ciążowe Kraków, Sesje Zdjęciowe Kraków, Zdjęcia Czarno Białe (Black&White) Kraków, Zdjęcia Noworodkowe Kraków, Zdjęcia Reportażowe Kraków, Artystyczne Zdjęcia Kraków, Zdjęcia z Uroczystości Chrztu Św. lub Komunii Świętej Kraków

Komentarze

Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Fotografia rodzinna Kraków, Fotografia dziecięca Kraków, Fashion Kraków, Portret Kraków, Glamour Kraków, Fotografia Ciążowa Kraków, Sesje zdjęciowe Kraków, Black & White Kraków, Fotografia noworodkowa Kraków, Fotografia reportażowa Kraków, Fotografia artystyczna Kraków, Chrzest lub Komunia Święta Kraków